Torentas "Rifo Pasaka 2 / The Reef 2 High Tide (2013) [BDRip] Animacinis, Visai Šeimai, Muzikinis" :: PiratuSala.lt

Rifo Pasaka 2 Originalus pavadinimas: The Reef 2 High Tide Žanras: Animacinis, Visai Šeimai, Muzikinis Metai: 2013 Režisierius: Mark A.Z. Dippé, Taedongas Parkas Vaidina: Drake Bell, Andy Dick, Fran Drescher... Apie filmą: Žuviukas Pajus kartu su draugais gyvena koraliniame rife visai greta pikčiausių vandenyno plėšrūnų – ryklių. Jis stengiasi įtikinti rifo gyventojus, kad visiems reikia nuo...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Rifo Pasaka 2 / The Reef 2 High Tide (2013) [BDRip] Animacinis, Visai Šeimai, Muzikinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Rifo Pasaka 2


Originalus pavadinimas: The Reef 2 High Tide
Žanras: Animacinis, Visai Šeimai, Muzikinis
Metai: 2013

Režisierius: Mark A.Z. Dippé, Taedongas Parkas
Vaidina: Drake Bell, Andy Dick, Fran Drescher...

Apie filmą: Žuviukas Pajus kartu su draugais gyvena koraliniame rife visai greta pikčiausių vandenyno plėšrūnų – ryklių. Jis stengiasi įtikinti rifo gyventojus, kad visiems reikia sukurti planą kaip apsisaugoti nuo ryklių atakų. Deja, niekas jo nesiklauso. Drąsusis Pajus organizuoja savigynos pamokas kaimynams, tačiau į jas niekas neina.

Pasikliaudamas seno burtininko – vėžlio Neriso patarimais Pajus išmoksta kovos menų subtilybių. Į rifą atkeliauja šarminga žuvelė Rokas. Stilingas ir visada gerai nusiteikęs naujokas pasiūlo rifo gyventojams surengti įspūdingą šou ir pasilinksminti. Rifo gyventojai, sužavėti Roko charizmos ir sugebėjimo šokti, visiškai atsipalaiduoja ir pamiršta žuviuko Pajaus perspėjimus apie pavojų.

Rifo gyventojai nežino, kad Rokas – piktųjų ryklių šnipas, apsigyvenęs su jais tik tam, kad galėtų išduoti visus veiksmus. Linksmindamiesi prašmatniame vakarėlyje draugai net nepastebi, kaip į jų rifą priguža ryklių. Spalvingas povandeninis pasaulis, įspūdingi 3D efektai, įsimintini ir ryškūs veikėjai pradžiugins visą šeimą.

IMDB

Įgarsinta: Lietuviškai dubliuotas (iš DVD)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 992x558 (16:9), 23.976 fps
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch (Lithuanian)


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų