Torentas "Septintasis nykštukas / The Seventh Dwarf (2014) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Septintasis nykštukas Originalus pavadinimas: The Seventh Dwarf Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija Metai: 2014 Režisierius: Boris Aljinovic, Harald Siepermann Vaidina: Otto Waalkes, Mirco Nontschew, Boris Aljinovic, Ralf Schmitz ... Apie filmą: Klasikinių pasakų rinkinys atgimsta itin originalioje animacinėje komedijoje visai šeimai. Piktoji ragana Delamorta kūdikystėje užkerėjo princesę...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Septintasis nykštukas / The Seventh Dwarf (2014) [BDRip] Animacinis, Nuotykių, Komedija Kalėdinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Septintasis nykštukas


Originalus pavadinimas: The Seventh Dwarf
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija
Metai: 2014

Režisierius: Boris Aljinovic, Harald Siepermann
Vaidina: Otto Waalkes, Mirco Nontschew, Boris Aljinovic, Ralf Schmitz ...

Apie filmą: Klasikinių pasakų rinkinys atgimsta itin originalioje animacinėje komedijoje visai šeimai.

Piktoji ragana Delamorta kūdikystėje užkerėjo princesę Rožę - iki aštuonioliktojo gimtadienio ji įsidurs pirštą aštria adata ir ji bei visa jos pilis šimtui metų užmigs giliu miegu, o šį burtą galės panaikinti tik tikrai mylinčio vaikino bučinys gražiajai Rožei.

Džekas - būtent tas vaikinas. Likus dienai iki aštuonioliktojo Rožės gimtadienio jis išsiunčiamas pas septynis nykštukus, kurie gyvena už septynių kalnų. Šie turėjo saugiai paslėpti Džeką, kad šis po pražūtingo gimtadienio išgelbėtų vargšę Rožę. Deja, keliaudamas pas nykštukus Džekas paklydo ir pateko į raganos spąstus.

Delamortos džiaugsmui, išsipildo liūdniausias scenarijus. Princesė įsiduria pirštą, jos gelbėtojas pagrobtas ir visa karalystė užmiega giliu giliu miegu. Išskyrus septynis nykštukus.

Maži narsūs vyrukai leidžiasi ieškoti Džeko - vaikiną reikia pargabenti į pilį ir pažadinti snaudžiančią princesę. Pavojingoje kelionėje jų lauks daugybė išbandymų ir netikėtumų, tačiau ūgis - ne kliūtis!

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN, RU (dubliuotas)

Kokybė: BDRip
Video: 1024x552 pixels, 2 299 Kbps, AVC, 23.976 fps
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 6 (L,R) ch, ~384 kbps
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 6 (L,R) ch, ~448 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų