Torentas "Slaptas augintinių gyvenimas / The Secret Life of Pets (2016) [HDRip] Animacija, Nuotykių" :: PiratuSala.lt

Slaptas augintinių gyvenimas Originalus pavadinimas: The Secret Life of Pets Žanras: Animacija, Nuotykių Metai: 2016 Režisierius: Chris Renaud, Yarrow Cheney Vaidina: Louis C.K., Eric Stonestreet, Kevin Hart, Jenny Slate, Ellie Kemper, Albert Brooks Apie filmą: Maksas yra paprastas Niujorko šunelis, be proto mylintis savo šeimininkę Keitę. Kuomet Keitė išeina į darbą, Maksas leidžia dienas –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Slaptas augintinių gyvenimas / The Secret Life of Pets (2016) [HDRip] Animacija, Nuotykių

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Slaptas augintinių gyvenimas


Originalus pavadinimas: The Secret Life of Pets
Žanras: Animacija, Nuotykių
Metai: 2016

Režisierius: Chris Renaud, Yarrow Cheney
Vaidina: Louis C.K., Eric Stonestreet, Kevin Hart, Jenny Slate, Ellie Kemper, Albert Brooks

Apie filmą: Maksas yra paprastas Niujorko šunelis, be proto mylintis savo šeimininkę Keitę. Kuomet Keitė išeina į darbą, Maksas leidžia dienas su savo bičiuliais – gyvūnėliais iš kaimyninių butų. Vieną dieną Makso gyvenimas apvirsta aukštyn kojom: Keitė į namus parveda įbrolį – didžiulį mišrūną, vardu Djukas. Po kelių dienų lauke smagiai siaučiantys Maksas ir Djukas patenka į bėdą. Juos sugauna ir nežinoma kryptimi išveža šungaudžiai. Makso bičiuliai nusprendžia leistis į draugo paieškas.

Kelionės didžiuliame mieste metu gyvūnėliai patiria daugybę nuotykių, susiranda naujų draugų ir stoja į kovą su klastingu priešu – šeimininkų kažkada paliktu triušeliu Snaigium , tiesiog degančiu neapykanta visiems šeimininkus tebeturintiems, laimingiems ir mylimiems naminiams augintiniams.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis) [EN- Originalas]
Originali kalba: EN

Kokybė: HDRip
Video: AVC, 960x518 (1.853), 29.970 fps, 3 611 Kbps (0.242 bit/pixel)
Audio: AC-3, 44.1 KHz, 2 ch, 384 Kbps [LT]
Audio: AC-3, 44.1 KHz, 2 ch, 224 Kbps [EN]


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų