Torentas "Šrekas Helovynas / Scared Shrekless (2010) [DVDRip, LT] Animacija, Nuotykių" :: PiratuSala.lt

Šrekas Helovynas Orginalus pavadinimas: Scared Shrekless Žanras: Animacija / Nuotykių Metai: 2010 Režisierius: Gary Trousdale, Raman Hui Vaidina: Mike Myers, Antonio Banderas, Kristen Schaal, Dean Edwards, Miles Christopher Bakshi Apie filmą: Pasakų šalyje taip pat būna Helauvynas. Šį kartą šią šventę švęs Žaliųjų žmogėdrų šeima su visais savo bičiuliais. Visa linksmoji kompanija nuspręndžia...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šrekas Helovynas / Scared Shrekless (2010) [DVDRip, LT] Animacija, Nuotykių

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Šrekas Helovynas


Orginalus pavadinimas: Scared Shrekless
Žanras: Animacija / Nuotykių
Metai: 2010

Režisierius: Gary Trousdale, Raman Hui
Vaidina: Mike Myers, Antonio Banderas, Kristen Schaal, Dean Edwards, Miles Christopher Bakshi

Apie filmą: Pasakų šalyje taip pat būna Helauvynas. Šį kartą šią šventę švęs Žaliųjų žmogėdrų šeima su visais savo bičiuliais.

Visa linksmoji kompanija nuspręndžia naktį praleisti pasakodami baisias istorijas. Šrekas išsirenka kraupia vietą ir čia prasideda baisiosios istorijos.


IMDB

Kalba: LT
Kokybė: DVDRip
Video: 720x400 (1.80:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1482 kbps avg, 0.21 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448.00 kbps avg

Filmo pristatymas:

Youtube


torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-03-16 15:16Naudinga: 0

Geras filmas :-D Tik gaila, kad nieks neseedina :-(