Torentas "Tarzanas / Tarzan (2013) [BDRip] Animacinis, Veiksmo, Nuotykių" :: PiratuSala.lt

Tarzanas Originalus pavadinimas: Tarzan Žanras: Animacinis, Veiksmo, Nuotykių Metai: 2013 Režisierius: Reinhard Klooss Vaidina: Kellan Lutz, Jaime Ray Newman, Spencer Locke, Robert Capron, Brian Bloom ... Apie filmą: Džiunglėse gorilų užaugintas berniukas Tarzanas puikiai sugeba karstytis medžiais ir kabarotis lianomis. Žaliuojančios džiunglės tapo svetingais vaikino namais, tačiau Tarzanas ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tarzanas / Tarzan (2013) [BDRip] Animacinis, Veiksmo, Nuotykių

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tarzanas


Originalus pavadinimas: Tarzan
Žanras: Animacinis, Veiksmo, Nuotykių
Metai: 2013

Režisierius: Reinhard Klooss
Vaidina: Kellan Lutz, Jaime Ray Newman, Spencer Locke, Robert Capron, Brian Bloom ...

Apie filmą: Džiunglėse gorilų užaugintas berniukas Tarzanas puikiai sugeba karstytis medžiais ir kabarotis lianomis. Žaliuojančios džiunglės tapo svetingais vaikino namais, tačiau Tarzanas - žmonių vaikas ir kad ir kaip jis mylėtų savo namais laikomas džiungles, pažintis su Džeine Porter traukia vaikiną prie tikrosios jo padermės.

Netrukus Tarzanas sužino, jog jo tėvai buvo turtingi kompanijos savininkai, tačiau dabartinis jos vadovas, sužinojęs, jog lėktuvo katastrofoje žuvusių Tarzano tėvų kompanija priklauso netikėtai išgyvenusiam berniukui, pasiunčia samdomų karių gaują, kad šie surastų ir nugalabytų Tarzaną. Padedamas Džeinės, džiunglių vaikis stos į kovą su iki ausų ginkluotais kariais, jog apgintų ne tik jį priglaudusias džiungles, bet ir tikrąją savo padermę.

IMDB

Įgarsinta: LT (Dubliuotas) / EN (Originali)
Originali kalba: EN

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 Visual, 1 740 Kbps, 720x304 (2.368), 23.976 fps, 0.332 bit/pixel
Audio LT/EN: AC-3, 192 Kbps, 2 ch, 48.0 KHz, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų