Torentas "Turbo / Turbo (Dubliuotas lietuviškai) (2013) [BRRip] Animacinis, Komedija, Nuotykių" :: PiratuSala.lt

Turbo Originalus pavadinimas: Turbo (Dubliuotas lietuviškai) Žanras: Animacinis, Komedija, Nuotykių Metai: 2013 Režisierius: David Soren Vaidina: Ryan Reynolds, Paul Giamatti, Michael Peña, Samuel L. Jackson.... kiti Apie filmą: Trumpų „Madagarskaro“ filmų kūrėjui pagaliau patikėtas didžiojo ekrano vairas. Kurį vairuoja nedidelė patrakusi sraigė! Turbo nuo vaikystės svajojo tapti didžiu Jis ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Turbo / Turbo (Dubliuotas lietuviškai) (2013) [BRRip] Animacinis, Komedija, Nuotykių

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Turbo


Originalus pavadinimas: Turbo (Dubliuotas lietuviškai)
Žanras: Animacinis, Komedija, Nuotykių
Metai: 2013

Režisierius: David Soren
Vaidina: Ryan Reynolds, Paul Giamatti, Michael Peña, Samuel L. Jackson.... kiti

Apie filmą: Trumpų „Madagarskaro“ filmų kūrėjui pagaliau patikėtas didžiojo ekrano vairas. Kurį vairuoja nedidelė patrakusi sraigė!

Turbo nuo vaikystės svajojo tapti didžiu sportininku. Lenktynininku! Kurio vardą skanduotų minios. Jis būtų greičiausias ir kiečiausias! Tikra raketa.

Tačiau net didžiausiai svajonei koją gali pakišti prigimtis: Turbo yra sraigė. Tiksliau, sraigius. Ir gyvena ten, kur visi vos velkasi – sraigyne. O Turbo taip norėjosi greičio...

Netikėtai, vieną dieną sraigiui Turbo nutinka keistas nutikimas... Ir jis įgyja super galių! Štai tada sraigius supranta, kad išmušė jo gyvenimo valanda! Jis iškvies į kovą savo idealus ir parodys, kieno kiaute dega karščiausia ugnis! Kieno kiautas urzgia garsiausiai. Ir kieno kiaute sproginėja žiežirbos!

Turbo – savo svajonės link beprotišku greičiu lekiantis sraigius lenktynininkas. Susigrums su už save greitesniais... Ir pradės didžiausią savo gyvenime nuotykį!

Jis greitas. Jie – įsiutę!


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: BRRip
Video: Xvid 720x304 23.976fps
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-11-26 21:28Naudinga: 0

Geras filmukas:) Patarčiau visiem pažiūrėti
 
Pypsius 9
KomentarasParašė 2015-01-02 21:16
Piratų piratas


Naudinga: 0

Idomus juokingas nuotaikingas :) jamkit :)