Torentas "Žaislų istorija 2 / Toy Story 2 (1999) [BRRip] Fantastika, Komedija, Animacija" :: PiratuSala.lt

Žaislų istorija 2 Originalus pavadinimas: Toy Story 2 Žanras: Fantastika, Komedija, Animacija Metai: 1999 Režisierius: John Lasseter, Ash Brannon Vaidina: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Kelsey Grammer, Don Rickles Apie filmą: Vudis ir Bazas iš įsimintino ir "Oscaru" apdovanoto filmo "Žaislų istorija" vėl krečia išdaigas. Šįkart Vudi pagrobia žaislų kolekcionierius, o ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Žaislų istorija 2 / Toy Story 2 (1999) [BRRip] Fantastika, Komedija, Animacija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Žaislų istorija 2


Originalus pavadinimas: Toy Story 2
Žanras: Fantastika, Komedija, Animacija
Metai: 1999

Režisierius: John Lasseter, Ash Brannon
Vaidina: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Kelsey Grammer, Don Rickles

Apie filmą: Vudis ir Bazas iš įsimintino ir "Oscaru" apdovanoto filmo "Žaislų istorija" vėl krečia išdaigas. Šįkart Vudi pagrobia žaislų kolekcionierius, o linksmoji ir šaunioji jo draugų komanda išsiruošia jo gelbėti ir įsivelia į daugybę nuotykių.
Kompiuterinį filmą "Žaislų istorija-2" galima pavadinti madas diktuojančiu naujausiu kompiuterinės animacijos šedevru. "Žaislų istorija-2" pilna smagių nuotykių, kuriuos pamėgo ne tik vaikai, bet ir suaugę žmonės. Puikiai kino kritikų įvertintas filmas "Žaislų istorija-2" buvo entuziastingai sutiktas ir kino žiūrovų, kurie šį filmą net kelis savaitgalius išlaikė pačiu žiūrimiausiu pasaulyje. "Žaislų istorija-2" sensacingai nugalėjo "Auksinio gaublio" apdovanojimuose sausio mėnesį. Ji laimėjo geriausios kino komedijos kategorijoje, kur nurungė filmus "Being John Malkovich", "Man on the Moon"

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BRRip
Trukmė: 01:32:25
Video: 720x400 (1.80:1), 23.976 fps, XviD MPEG-4 ~1864 kbps avg, 0.27 bit/pixel
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų