Torentas "Medžioklės sezonas atidarytas / Open Season (2006) [DVDRip] Animacija, Nuotykiai, Šeimai" :: PiratuSala.lt

Medžioklės sezonas atidarytas Originalus pavadinimas: Open Season Žanras: Animacija, Nuotykiai, Šeimai Metai: 2006 Režisierius: Roger Allers , Jill Culton , Anthony Stacchi Vaidina: Martin Lawrence, Ashton Kutcher, Jon Favreau, Gary Sinise, Jane Krakowski … Apie filmą: Grizlis Bugas mėgaujasi idilišku ir ramiu gyvenimu mažame kalnų miestelyje, kurio gyventojai jį myli ir gerbia. Vieną dieną ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Medžioklės sezonas atidarytas / Open Season (2006) [DVDRip] Animacija, Nuotykiai, Šeimai

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Medžioklės sezonas atidarytas


Originalus pavadinimas: Open Season
Žanras: Animacija, Nuotykiai, Šeimai
Metai: 2006

Režisierius: Roger Allers , Jill Culton , Anthony Stacchi
Vaidina: Martin Lawrence, Ashton Kutcher, Jon Favreau, Gary Sinise, Jane Krakowski …

Apie filmą: Grizlis Bugas mėgaujasi idilišku ir ramiu gyvenimu mažame kalnų miestelyje, kurio gyventojai jį myli ir gerbia. Vieną dieną geraširdis meškinas pastebi medžiotojo automobilyje įkalintą elnią Eliotą ir nusprendžia išlaisvinti nelaimėn patekusį nepažįstamąjį.

Bugas tikisi daugiau jo niekuomet nepamatyti, tačiau Eliotas turi sumąstęs visiškai kitokį planą. Įkyruolis elnias nori atsidėkoti savo išgelbėtojui. Gražiais žodžiais apsvaigintas grizlis ryžtasi trumpai ekskursijai į mišką net neįtardamas, kad jau po kelių akimirkų dėl šio sprendimo teks gailėtis. Jų gyvybėms iškyla milžiniškas pavojus, nes po trejų dienų miške prasideda medžioklės sezonas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Vaidas Martinaitis, Rolandas Kazlas, Arūnas Sakalauskas)
Originali kalba: EN

Kokybė: DVDRip
Video: Xvid 592x320 23.976fps [Stream 00]
Audio: MP3 48000Hz stereo 195kbps [Stream 01]


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų