Torentas "Narsusis riteris Justinas / Джастин и рыцари доблести / Justin and the Knights of Valour (2013) [HDRip] Animacinis" :: PiratuSala.lt

Narsusis riteris Justinas / Джастин и рыцари доблести Originalus pavadinimas: Justin and the Knights of Valour Žanras: Animacinis Metai: 2013 Režisierius: Manuel Sicilia Vaidina: Antonio Banderas, James Cosmo, Michael Culkin, Charles Dance, Tamsin Egerton Apie filmą: LT:Tai širdį sušildanti pasaka apie draugystę, garbę ir pasiaukojimą. Mažas berniukas svajoja tapti stipriu vyru, tačiau pirma...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Narsusis riteris Justinas / Джастин и рыцари доблести / Justin and the Knights of Valour (2013) [HDRip] Animacinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Narsusis riteris Justinas / Джастин и рыцари доблести


Originalus pavadinimas: Justin and the Knights of Valour
Žanras: Animacinis
Metai: 2013

Režisierius: Manuel Sicilia
Vaidina: Antonio Banderas, James Cosmo, Michael Culkin, Charles Dance, Tamsin Egerton

Apie filmą:
LT:Tai širdį sušildanti pasaka apie draugystę, garbę ir pasiaukojimą. Mažas berniukas svajoja tapti stipriu vyru, tačiau pirma turi suprasti, kokie dalykai gyvenime svarbiausi. Berniukas pradeda ilgą kelią savo svajonės link, kurią įgyvendinęs jis galės tapti riteriu.
Justinas gyvena karalystėje, kurioje beveik nebėra riterių ir vyrauja biurokratija. Jo svajonė – tapti vienu iš Garbės riteriu, tokiu, kokiu buvo jo senelis. Justino tėtis Redžinaldas siekia, kad jo sūnus sektų jo pėdomis ir būtų įtakingas advokatas, o ne vaikytųsi kvailą pasenusią svajonę.
Po įkvepiančio apsilankymo pas savo senelę Justinas atsisveikina su tariama savo mylimąja ir pradeda išbandymų kupiną kelionę link riterio vardo. Pakeliui jis sutinka atkaklią ir gražią mergaitę, rodančią jam kelią. Vingrus žiniuonis ir gražuolis seras Kloreksas bei trys vienuoliai išmoko Justiną svarbiausių senovės išminčių skelbtų taisyklių kaip tapti tikru Garbės riteriu.
Iš pradžių visi abejoja Justino sugebėjimu tapti riteriu, tačiau grįžus pavojingam, karalystę sunaikinti siekiančiam buvusiam Garbės riteriui, jaunasis riteris turi priimti sprendimą ir stoti ginti karalystės arba išsižadėti svajonės.
RUS:
Действие мультфильма разворачивается в магическом мире, о котором мечтает каждый ребёнок. Джастин мечтает стать рыцарем, но на его пути появляется много препятствий бюрократического характера. Даже отец Джастина против рыцарства и хочет, чтобы сын стал придворным служащим. Тогда мальчик, обуреваемый желанием стать настоящим доблестным Рыцарем, сбегает из дома в поисках приключений. По дороге он знакомится с прекрасной девушкой — Талией, вдохновляющей его на новые подвиги, и встречает мудрых рыцарей-наставников, которые обучают его рыцарскому мастерству. Но хватит ли Джастину полученных знаний для того, чтобы справиться с угрозой, которая нависла над его Королевством? Сумеет ли мальчик преодолеть все препятствия и достичь своей мечты?

Įgarsinta: RU (Prof., Licencija)
Originali kalba: EN

Kokybė: HDRip
Video: 1 720 Kkbs, 720*304 (2.35:1)at 23.976fps
Audio: 448 Kbps, 48.0KHz, 16 bits, 6 channels, AC-3


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-12-06 10:55Naudinga: 0

idekit lietuviskai
 
mambo 0
KomentarasParašė 2014-01-12 15:52
Naujokas


Naudinga: 0

jo ymeskit lietuviu kalba. :)
 
stallkerr82 9
KomentarasParašė 2014-01-12 16:00
Piratų piratas


Naudinga: +1

mambo Paskelbta:
jo ymeskit lietuviu kalba. :)
Kada atsiras lietuvisku igarsinimu tuomet kas nors ir ides... Vadinasi kolkas dar nera lietuvisku igarsinimu.