Komentarai "Apokalipsė. Antrasis pasaulinis karas / Apocalypse – La 2e guerre mondiale/ Apocalypse - The Second World War (2009) [BDRip 720p] Dokumentika" :: PiratuSala.lt

Torentai kiekvienam pagal skonį. Rasite filmų, muzikos, žaidimų, programų ir kt. torentų, kuriuos galėsite parsisiųsti nemokamai.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Komentarai "Apokalipsė. Antrasis pasaulinis karas / Apocalypse – La 2e guerre mondiale/ Apocalypse - The Second World War (2009) [BDRip 720p] Dokumentika"
donis08
KomentarasParašė 2014-03-29 18:31Naudinga: +3

ziurejau visas 6 dokumentines dalis.patariu paziuret visiems.ikisiol buvo ir yra,ka papasakot draugams.draugai irgi perziurejo,,,10 balu!!!
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-02-28 19:20Naudinga: 0

Gal galit kas nors paseedint?
 
RimantasAukotojasBagotas :)
KomentarasParašė 2015-10-22 20:33
BagotasNaudinga: 0

galiupasakyt verta paziuret vysiem jai kas nematet 10 su pliusu duodu