Torentas "Arvydas Sabonis 11 / Arvydas Sabonis 11 (2014) [TVRip] Dokumentinis filmas" :: PiratuSala.lt

Arvydas Sabonis 11 Originalus pavadinimas: Arvydas Sabonis 11 Žanras: Dokumentinis filmas Metai: 2014 Režisierius: R.Čekavičius Vaidina: A. Sabonis... Apie filmą: Krepšinio legenda, olimpinis ir pasaulio čempionas, kurio vardas skambėjo ir tebeskamba visame pasaulyje. Vieną iš didžiausių Lietuvos autoritetų, Arvydą Sabonį, žino visa šalis. Kiekvienas legendinio krepšininko žingsnis, ar o jog...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Arvydas Sabonis 11 / Arvydas Sabonis 11 (2014) [TVRip] Dokumentinis filmas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Arvydas Sabonis 11


Originalus pavadinimas: Arvydas Sabonis 11
Žanras: Dokumentinis filmas
Metai: 2014

Režisierius: R.Čekavičius
Vaidina: A. Sabonis...

Apie filmą: Krepšinio legenda, olimpinis ir pasaulio čempionas, kurio vardas skambėjo ir tebeskamba visame pasaulyje. Vieną iš didžiausių Lietuvos autoritetų, Arvydą Sabonį, žino visa šalis. Kiekvienas legendinio krepšininko žingsnis, ar ištartas žodis, sulaukia atgarsio visuomenėje, o šeimos darna žavisi visi. Filmo kūrėjai teigia, jog kurdami filmą apie legendinį Sabą, jo šeimą, aplinką, krepšininko kasdienybę pamatė visiškai naujai. Filme įspūdžiais apie Arvydą Sabonį dalijasi NBA legendos, buvę treneriai, komandos draugai, vadybininkai, pagrindiniai priešininkai aikštelėje.

Arvydas Sabonis yra laikomas ne tik Lietuvos krepšinio, bet ir visos šalies simboliu. Jį sutikę žmonės vėliau apie tai pasakoja draugams ir bičiuliams. Kūrybinė grupė kalbėjo, jog patys nebuvo tikri, ar pavyks pakalbinti tokias žvaigždes, tačiau pašnekovai vos išgirdę, kad filmas bus kuriamas apie A. Sabonį, juos šiltai priėmė, todėl filmo kūrėjams pavyko padaryti ne vieną puikų interviu. „Ištarus Arvydo Sabonio vardą, atsidaro visos durys“, – teigia filmo režisierius R.Čekavičius.


Įgarsinta: LT (Orginalus)
Originali kalba: LT

Kokybė: TVRip
Video: 720x400 (1.80:1) 25 fps XviD build 67 1624 kbps avg 0.23 bit/pixel
Audio: 44.800 kHz AC3 Dolby Digital 2/0 (L,R) ch 256 kbps


Filmo pristatymas:

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų