Torentas "Fronto linija / Fronto linija (1999) [TVRip] Dokumentinis" :: PiratuSala.lt

Fronto linija Originalus pavadinimas: Fronto linija Žanras: Dokumentinis Metai: 1999 Režisierius: Audrius Juzėnas Vaidina: .. Apie filmą: LVF 1998 -1999 m. vykdė ES PHARE Pilietinės visuomenės plėtros programos projektą “Fronto linija”. “Fronto linija” – tai 52 min. trukmės pilnametražis dokumentinis kino filmas, skirtas masiniam kino ir televizijos žiūrovų ratui Lietuvoje, Europos šalyse ir...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Fronto linija / Fronto linija (1999) [TVRip] Dokumentinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Fronto linija


Originalus pavadinimas: Fronto linija
Žanras: Dokumentinis
Metai: 1999

Režisierius: Audrius Juzėnas
Vaidina: ..

Apie filmą: LVF 1998 -1999 m. vykdė ES PHARE Pilietinės visuomenės plėtros programos projektą “Fronto linija”. “Fronto linija” – tai 52 min. trukmės pilnametražis dokumentinis kino filmas, skirtas masiniam kino ir televizijos žiūrovų ratui Lietuvoje, Europos šalyse ir Šiaurės Amerikoje. Tai filmas apie Lietuvos vaikus, atsidūrusius už naujai kuriamos vakarietiškos visuomenės borto. Tai filmas apie vaikų išnaudojimą, smurtą, džiunglių įstatymus, gyvenimą gatvėje, “zonoje”, globos namuose. Šis filmas ir apie daugelio žmonių pastangas gelbėti alternatyvos neturinčią kartą, stumiamą žengti nusikaltimų keliu. Šis filmas – tai filmas apie gėrį ir blogį, besigrumiantį kiekvienoje gatvėje, kiekviename kieme, šeimoje, kiekvieno mūsų širdyje. Filmas pelnė ne vieną apdovanojimą įvairiuose Europos filmų festivaliuose.

Organizacijos vaidmuo

Lietuvos vaikų fondas buvo pagrindinis režisieriaus Audriaus Juzėno partneris.

Projekto finansavimas, donorai

LVF gavo dalinį finansavimą režisieriaus Audriaus Juzėno filmo “Fronto linija” sukūrimui (5950 Eurų), pagrindinis finansavimas buvo gautas iš Sorošo fondo (JAV).

IMDB

Įgarsinta: LT (Orginalus)
Originali kalba: LT

Kokybė: TVRip
Video: MPEG-4 Visual at 1 221 Kbps 640 x 464 (1.379) at 25.000 fps
Audio: AC-3 at 128 Kbps 2 channels, 48.0 KHz


Filmo pristatymas:


torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų