Torentas "Musonų viešpatija / Wonders of the Monsoon (2014) [BluRay] Dokumentinis 5 dalys" :: PiratuSala.lt

Musonų viešpatija Originalus pavadinimas: Wonders of the Monsoon Žanras: Dokumentinis 5 dalys Metai: 2014 Režisierius: Hannah Hoare, Kathryn Jeffs Apie filmą: 1 d.Liūčių belaukiant - Waiting For The Rains 2 d. Liūtys - Deluge 3 d.Sausra - The Drought 4 d.Išgyvenę keistuoliai - Strange Castaways 5 d.5.Musonų žmonės - People of the Monsoon Šiame seriale pasakojama apie unikalų pasaulį, kur orų...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Musonų viešpatija / Wonders of the Monsoon (2014) [BluRay] Dokumentinis 5 dalys Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Musonų viešpatija


Originalus pavadinimas: Wonders of the Monsoon
Žanras: Dokumentinis 5 dalys
Metai: 2014

Režisierius: Hannah Hoare, Kathryn Jeffs

Apie filmą:
1 d.Liūčių belaukiant - Waiting For The Rains
2 d. Liūtys - Deluge
3 d.Sausra - The Drought
4 d.Išgyvenę keistuoliai - Strange Castaways
5 d.5.Musonų žmonės - People of the MonsoonŠiame seriale pasakojama apie unikalų pasaulį, kur gyvenimo ritmą diktuoja galingiausia orų sistema Žemėje. Tai vėjai, kurie gali kai kur viską nušluoti, o kitur sukelti sausrą ar tvaną. Viska, kas gyva – nuo šiaurinių Australijos krantų iki aukščiausių Himalajų viršūnių – paklūsta šios nesuvaldomos stichijos dėsniams.Vieniems ji pragaištinga, kitiems atneša išsigelbėjimą, tretiems leidžia išlikti ir gyvuoti.

Pamatysite, kaip musonas siautėja šiaurės Indijos dykumoje, sodriuose Borneo tropikų miškuose ir patirsite jaudinančią kelionę po musonų žemes. Išvysite, kaip gamta laukia musoninių liūčių, o žmonės lietui prišaukti pasitelkia seniausius ritualus ir apeigas. Bus pasakojama apie tai, kaip iš tiesų susiformuoja liūtys ir kas vyksta aukštai danguje, kaip nuo sausros ginasi banguotosios papūgėlės ar elniaožės gazelės, dėl ko nerimauja kulanų patelės ir kaip visa ši gamtos įvairovė prisitaiko prie audringų vėjų laikotarpių. Susipažinsite su keisčiausiais padarais, kurie neišnyko tik todėl, kad gyvena mažytėse salelėse, kurias musonas aplanko net dukart per metus. Aplankysite kadaise klestėjusius miestus, sužlugdytus gamtos išdaigų. Galbūt net susimąstysite, kas ateityje laukia šios magiškos musonų viešpatijos.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN
Originali kalba: EN
Subtitrai: Anglų
Kokybė: BluRay
Video:
Format : AVC
Format profile : High@L4.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames :4 frames
Overall bit rate :9 944 kb/s
Width :1 920 pixels
Height :1 080pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate :25.000 fps
Audio:
Audio LT EN


Format:AAC
Bit rate: 200 ~ kb/s
Channel(s): 2 channels
Channel positions: Front: L R
Sampling rate: 48.0 kHz
Title: LT EN

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų