Torentas "Planeta Žemė II / Planet Earth II [S01E04] (2016) [2160p 4K UHD] Dokumentika" :: PiratuSala.lt

Planeta Žemė II Originalus pavadinimas: Planet Earth II Žanras: Dokumentika Metai: 2016 Režisierius: Justin Anderson, Ed Charles, Fredi Devas, Chadden Hunter, Emma Napper, Elizabeth White Vaidina: David Attenborough Apie filmą: „Planeta Žemė“ naujausias, 2016 m. sukurtas serijas. „Planeta Žemė“ (rež. Justinas Andersonas) – stulbinamas 4 EMMY apdovanojimais įvertintas, 5 metus 40-yje pasaulio...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Planeta Žemė II / Planet Earth II [S01E04] (2016) [2160p 4K UHD] Dokumentika Bronzinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Planeta Žemė II


Originalus pavadinimas: Planet Earth II
Žanras: Dokumentika
Metai: 2016

Režisierius: Justin Anderson, Ed Charles, Fredi Devas, Chadden Hunter, Emma Napper, Elizabeth White
Vaidina: David Attenborough

Apie filmą: „Planeta Žemė“ naujausias, 2016 m. sukurtas serijas. „Planeta Žemė“ (rež. Justinas Andersonas) – stulbinamas 4 EMMY apdovanojimais įvertintas, 5 metus 40-yje pasaulio šalių kurtas, brangiausiai kainavęs serialas apie mūsų planetos gamtos stebuklus.

Serialas nukelia į vietas, kurių dar niekas niekada nelankė, į garsų ir vaizdų pasaulį, kokio, matyt, dar neturėjome progos pažinti. Filmavimui panaudotos naujausios technologijos leidžia pažvelgti į nuostabų gyvūnijos ir augmenijos pasaulį visai iš kitos perspektyvos.

Skrisdamas oro balionu, serialo vedėjas pasakoja, kad praėjus dešimčiai metų nuo ankstesnio serialo pasirodymo, atsirado naujų techninių galimybių ir patirties. Todėl dabar jo kūrėjai gali mums naujai atrasti Žemės planetos gyvąjį pasaulį. „Planeta žemė 2“ lanko įvairius Žemės rutulio kampelius, atskleidžia gyvūnų kovą už būvį. Varanai ir krabai, beždžionės ir paukščiai, irbiai ir kalnų ožiai – jie tokie įvairūs, tačiau kiekvienas savaip nuostabūs. Ir tik stipriausiems lemta išgyventi tarp didingų kalnų ar vandenynų gelmėje, o stebėti šias gyvenimo triumfo istorijas žiūrovai gali unikalaus filmavimo grupės darbo dėka.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN - (Orginalas)
Originali kalba: EN

Kokybė: 2160p 4K UHD
Video: HEVC at 12.0 Mb/s Aspect : 3840 x 2160 (1.778) at 25.000 fps
Audio: AAC at 205 kb/s Infos : 6 channels, 48.0 kHz / 24.0 kHz Language : lt
Audio: AAC at 459 kb/s Infos : 6 channels, 48.0 kHz Language : en
Subtitrai: Anglų

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų