Torentas "Šventasis karas / Holy War (2011) [HDRip] Dokumentinis,Istorinis" :: PiratuSala.lt

Šventasis karas Originalus pavadinimas: Holy War Žanras: Dokumentinis,Istorinis Metai: 2011 Režisierius: Christian Twente,Michael Loseke,Martin Carazo Mendez Vaidina: Nera saraso Apie filmą: 1.Pranašo kardas Iš 7-ojo šimtmečio pradžioje, Islamas vystėsi į religiją, taip pat kaip Krikščionybė - ji gynė visuotinį reikalavimą dėl valdžios. Tai buvo tik laiko klausimas, kol dvi monoteistinės į į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šventasis karas / Holy War (2011) [HDRip] Dokumentinis,Istorinis Bronzinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Šventasis karas


Originalus pavadinimas: Holy War
Žanras: Dokumentinis,Istorinis
Metai: 2011

Režisierius: Christian Twente,Michael Loseke,Martin Carazo Mendez
Vaidina: Nera saraso

Apie filmą: 1.Pranašo kardas


Iš 7-ojo šimtmečio pradžioje, Islamas vystėsi į religiją, taip pat kaip Krikščionybė - ji gynė visuotinį reikalavimą dėl valdžios. Tai buvo tik laiko klausimas, kol dvi monoteistinės pasaulinės religijos nesusidurs akis į akį.

2.Kryžiaus žygis į Jeruzalę

Keturis šimtus metų po musulmonų viešpatavimo, Europos Krikščionys kirto atsakomąjį smūgį. "Tai yra Dievo valia", tai buvo šūkis karių, kurie susirinko Vakarų Europoje. Įvykiai, kurie vystėsi daugiau kaip tris šimtus metų turėjo ilgalaikę įtaką religingijai ir pasaulinei istorijai.

3.Turkai prie Vienos vartų

Tai epochų mūšis tarp Islamo Osmanų imperijos ir krikščioniškų Europos įgaliojimų. Vienoje 1683 m. rugsėjį, vienas paskutinių mūšių Europos žemėje, kuris vadinosi "Šventuoju karu"

4.Kaizerio džigadas

Britai ir Vokiečiai išnaudojo konfliktus tarp Arabų ir Osmanų dėl savo galių. Į mišinį atvyko T.E.Lawrence, "Arabijos Lawrence".

5.Teroras ir tikėjimas

XX a. Pabaigoje vis dar buvo didelė įtampa tarp Rytų ir Vakarų. Tarptautiniai ekspertai aiškina, tarp kultūrų ir religijų konfliktai vystėsi ir po Šventųjojo karo, kol priartėjome prie XXI a. tik be rezoliucijos.


Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: HDRip
Video: AVC, 1280x714 (16:9), 23.976 fps
Audio: AAC HE-AAC / LC, 48.0 KHz / 24.0 KHz, 2 ch


Filmo pristatymas:

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų