Torentas "Žmogus-Grizlis / Grizzly Man (2005) [BDRip (1080p)] Dokumentinis, Biografinis" :: PiratuSala.lt

Žmogus-Grizlis Originalus pavadinimas: Grizzly Man Žanras: Dokumentinis, Biografinis Metai: 2005 Režisierius: Werner Herzog Vaidina: Timothy Treadwell, Amie Huguenard, Werner Herzog, Jewel Palovak, David Letterman, Carol Dexter ir kt. Apie filmą: Atrodytų, jau primirštas, vokiečių režisierius Werneris Herzogas šiemet netikėtai sulaukė vienos didžiausių karjeros sėkmių. Jo dokumentinis filmas...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Žmogus-Grizlis / Grizzly Man (2005) [BDRip (1080p)] Dokumentinis, Biografinis Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Žmogus-Grizlis


Originalus pavadinimas: Grizzly Man
Žanras: Dokumentinis, Biografinis
Metai: 2005

Režisierius: Werner Herzog
Vaidina: Timothy Treadwell, Amie Huguenard, Werner Herzog, Jewel Palovak, David Letterman, Carol Dexter ir kt.

Apie filmą: Atrodytų, jau primirštas, vokiečių režisierius Werneris Herzogas šiemet netikėtai sulaukė vienos didžiausių karjeros sėkmių. Jo dokumentinis filmas apie Timothy Treadwellą, lokių stebėtoją, gyvenantį tarp meškų, tapo vienu iš labiausiai apdovanotų ir garsiausių pastarųjų metų dokumentinių filmų. Tragiška vyro, atidavusio tryliką metų grizliams, istorija verčia susimąstyti apie ploną liniją tarp gyvenimo harmonijoje su gamta ir pavojingai ligoto noro su ja susilieti. Žvelgdamas į lokio akis, Werneris Herzogas pastebi "užburiantį gamtos abejingumą". Deja, pagrindinis filmo herojus to niekada nesupras. Gyvenimas ir mirtis tarp meškų – gili ir išmintinga Wernerio Herzogo pastaba maniakiškai romantizuojantiems gamtą.

Angliškas aprašymas:
For thirteen consecutive summers, the American Timothy Treadwell moved to Katmai in the Alaskan Peninsula to live among the grizzly bears, with the pretext of studying and protecting them. In 2003, his girlfriend Amie Huguenard and he were surprisingly attacked and eaten by a bear. Werner Herzog somehow accessed more than one hundred hours of footages filmed by Timothy and released this documentary, showing the life and death of Timothy Treadwell.

IMDB

Įgarsinta:Lietuvių (profesionalus vienbalsis) - Eidvydas Stankevičius "LNK" +Anglų - English (original)
Subtitrai: English

Kokybė: BDRip (1080p)
Video: AVC, 10.2 Mb/s , 1920x1080, 23.976 FPS ,(Pixel*Frame): 0.204
Audio: AC3-DTS, 448 - 768 kb/s,6 channels , L C R, L R, LFE, 48.0 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų