Torentas "The Krays: Dead Man Walking (2018) [HDRip] Action, Crime" :: PiratuSala.lt

The Krays: Dead Man Walking Originalus pavadinimas: The Krays: Dead Man Walking Žanras: Action, Crime Metai: 2018 Režisierius: Richard John Taylor Vaidina: Guy Henry, Marc Pickering, Josh Myers, Janine Nerissa, Leslie Grantham, Christopher Ellison, Rita Simons, Nicholas Ball, Nathanjohn Carter, Darren Day, Linda Lusardi, Triana Terry, Steve Wraith, Charlie Woodward, Gary Lammin Apie filmą: ➨...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...

The Krays: Dead Man Walking (2018) [HDRip] Action, Crime Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA

The Krays: Dead Man Walking

Originalus pavadinimas: The Krays: Dead Man Walking
Žanras: Action, Crime
Metai: 2018

Režisierius: Richard John Taylor
Vaidina: Guy Henry, Marc Pickering, Josh Myers, Janine Nerissa, Leslie Grantham, Christopher Ellison, Rita Simons, Nicholas Ball, Nathanjohn Carter, Darren Day, Linda Lusardi, Triana Terry, Steve Wraith, Charlie Woodward, Gary Lammin

Apie filmą: Inspired by true events, the shocking story of Londons most feared and notorious brothers Reggie and Ronnie Kray as they break Frank The Mad Axeman Mitchell from Dartmoor Prison in December 1966.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: EN (Orginalus)
Originali kalba: EN

Kokybė: HDRip
Video: ViDEO: 1900 Kbps -2 Passes RESOLUTiON: 720x288 RUNTiME: 1h 19m 43s
Audio: 384 Kbps AC3 5.1

Filmo pristatymas:

Youtube

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda