Torentas "Vykdytojas / Executor (2017) [HDRip] Veiksmo" :: PiratuSala.lt

Vykdytojas Originalus pavadinimas: Executor Žanras: Veiksmo Metai: 2017 Režisierius: Moziko Wind Vaidina: Markiss McFadden, Paul Sorvino, Mischa Barton, Robert Miano ... Įgarsinta: EN Kokybė: HDRip Video: MPEG-4 : 1 882 Kbps : 720x440 : 29.970 fps Audio: MPEG : 128 Kbps : 2 channels : 44.1 KHz Filmo pristatymas:

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vykdytojas / Executor (2017) [HDRip] Veiksmo Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vykdytojas


Originalus pavadinimas: Executor
Žanras: Veiksmo
Metai: 2017

Režisierius: Moziko Wind
Vaidina: Markiss McFadden, Paul Sorvino, Mischa Barton, Robert Miano ...

IMDB

Įgarsinta: EN

Kokybė: HDRip
Video: MPEG-4 : 1 882 Kbps : 720x440 : 29.970 fps
Audio: MPEG : 128 Kbps : 2 channels : 44.1 KHz


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų