Torentas "Atvirame kosmose / Время первых / Spacewalker (2017) [Blu­Ray] Nuotykių, Trileris" :: PiratuSala.lt

Atvirame kosmose Originalus pavadinimas: Время первых / Spacewalker Žanras: Nuotykių, Trileris Metai: 2017 Režisierius: Дмитрий Киселёв Vaidina: Евгений Миронов, Константин Хабенский, Владимир Ильин, Анатолий Котенёв, Александра Урсуляк... Apie filmą: „Atvirame kosmose“. Tikra rusų kosmonauto Aleksejaus Leonovo istorija. Septintasis praėjusio amžiaus dešimtmetis. Į Šaltąjį karą įsivėlę dvi –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Atvirame kosmose / Время первых / Spacewalker (2017) [Blu­Ray] Nuotykių, Trileris Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Atvirame kosmose


Originalus pavadinimas: Время первых / Spacewalker
Žanras: Nuotykių, Trileris
Metai: 2017

Režisierius: Дмитрий Киселёв
Vaidina: Евгений Миронов, Константин Хабенский, Владимир Ильин, Анатолий Котенёв, Александра Урсуляк...

Apie filmą: „Atvirame kosmose“. Tikra rusų kosmonauto Aleksejaus Leonovo istorija.

Septintasis praėjusio amžiaus dešimtmetis. Į Šaltąjį karą įsivėlę dvi supervalstybės – JAV ir Sovietų Sąjunga – lenktyniauja visose įmanomose srityse. Viena pagrindinių konkurencijos sričių – kosmoso užkariavimas. 1961-ųjų balandžio 12 dieną Sovietų Sąjunga žengia milžinišką žingsnį į priekį: į kosmosą pakyla pirmasis žmogus – Jurijus Gagarinas. Jungtinėms Valstijoms siekiant pasivyti nutolusius rusus, pastarieji neketina sustoti. Naujas jų užmojis – rusų kosmonautas turi tapti pirmuoju, išėjusiu į atvirą kosmosą.

Svarbiai misijai ima ruoštis du lakūnai-bandytojai: kosminio laivo kapitonas Pavelas Beliajevas (aktorius Konstantinas Chabenskis) ir Aleksejus Leonovas (akt. Jevgenijus Mironovas), kuriam ir lemta tapti tuo pirmuoju žmogumi, kurį nuo visatos vakuumo skirs tik plonas skafandro sluoksnis.

Likus dviem savaitėms iki starto, vos pakilęs susprogsta bandomasis laivas. Dėl politinio spaudimo mokslininkai nebeturi laiko nuodugniai ištirti avarijos priežasčių ir yra priversti rizikuoti. 1965 kovo 18 dieną P. Beliajevas ir A. Leonovas pakyla į lemtingą skrydį. Tačiau net patys skeptiškiausi mokslininkai negalėjo įsivaizduoti, kad misijos metu iškils tiek problemų. Nesklandumai kilo net ten, kur bandymų metu apie jokius gedimus nebuvo net užuominos. Tačiau abiejų kosmonautų ryžtas, užsispyrimas ir drąsa nugalėjo visas kliūtis. Aleksejus Leonovas tapo pirmuoju žmogumi istorijoje, išėjusiu į atvirą kosmosą.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Viktoras Linartas, "SDI") + RU (Originalas) / Vokiečių (Dubliuotas)

Kokybė: Blu­Ray
Trukmė: 02:16:57
Video: AVC, 1920x1080 (16:9), 23.976 fps, 33.6 Mbps
Audio: #1: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~ 224 Kbps (Lithuanian)
Audio: #2: DTS MA / Core, 48.0 KHz, 6 ch, 1 561 Kbps / 1 510 Kbps, VBR (Russian)
Audio: #3: DTS MA / Core, 48.0 KHz, 6 ch, 1 561 Kbps / 1 510 Kbps, VBR (German)
Subtitrai: Vokiečių


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų