Torentas "Bulius Ferdinandas / Ferdinand (2017) [BDRip 1080p] Animacinis, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Bulius Ferdinandas Originalus pavadinimas: Ferdinand Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija Metai: 2017 Režisierius: Carlos Saldanha Vaidina: Jack Gore, Jet Jurgensmeyer, Nile Diaz, Colin H. Murphy ... Apie filmą: Kerinčio grožio istorija pasakoja apie didžiulį bulių su dar didesne širdimi! Žmonės įpratę vieni kitus vertinti pagal taip, kaip kitas atrodo, bet... ne viskas taip paprasta. kai ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Bulius Ferdinandas / Ferdinand (2017) [BDRip 1080p] Animacinis, Nuotykių, Komedija Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Bulius Ferdinandas


Originalus pavadinimas: Ferdinand
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija
Metai: 2017

Režisierius: Carlos Saldanha
Vaidina: Jack Gore, Jet Jurgensmeyer, Nile Diaz, Colin H. Murphy ...

Apie filmą: Kerinčio grožio istorija pasakoja apie didžiulį bulių su dar didesne širdimi!

Žmonės įpratę vieni kitus vertinti pagal taip, kaip kitas atrodo, bet... ne viskas taip paprasta. Ypač, kai kalba pasisuka apie Ferdinandą – milžinišką ispaniškų kovų bulių, kuriam vietoj kautynių daug labiau patinka gerėtis gamta, svajoti ir tiesiog draugauti.

Ferdinando vaikystė buvo nuostabi – jis užaugo gražioje fermoje, kur jį mylėjo mergaitė Nina. Bet vieną dieną viską pasikeičia. Svajoklį gatvėje sučiumpa žmonės ir atiduoda jį ispaniškų bulių kautynių organizatoriams. Bet juk Ferdinandas – visai ne kovotojas!

Pasiryžęs bet kokia kaina grįžti namo pas jo laukiančią Niną, Ferdinandas leisis į nepaprastą nuotykių kelionę ir susipažins su naujais pašėlusiais draugais, lydėsiančiais jį gimtąją fermą.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: LT (Dubliuotas) + Anglų (Originalas)

Kokybė: BDRip 1080p
Video: AVC, 1920x804 (2,40:1), 23,976 kps, 8 128 kb/s
Audio: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s - Blu-ray
Audio: Anglų DTS, 48,0 kHz, 6 kanalai, 1 509 kb/s
Subtitrai: Lietuvių UTF-8, Default: No - Blu-ray
Subtitrai: Anglų UTF-8, Default: No
Subtitrai: Lietuvių PGS, Default: No - Blu-ray

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų