Torentas "Dagas Iš Akmens Amžiaus / Early Man (2018) [Blu­Ray 1080p] Animacinis, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Dagas Iš Akmens Amžiaus Originalus pavadinimas: Early Man Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija Metai: 2018 Režisierius: Nick Park Vaidina: Eddie Redmayne, Tom Hiddleston, Maisie Williams, Timothy Spall ... Apie filmą: Seniai seniai, kai žemėje lakstė dinozaurai, mamutai ir kitokios nesąmonės, mūsų pro-pro-pro-pro-protėviai gaminosi ginklus iš akmens ir medžiojo triušius. Na, bent jau viena...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Dagas Iš Akmens Amžiaus / Early Man (2018) [Blu­Ray 1080p] Animacinis, Nuotykių, Komedija Bronzinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Dagas Iš Akmens Amžiaus


Originalus pavadinimas: Early Man
Žanras: Animacinis, Nuotykių, Komedija
Metai: 2018

Režisierius: Nick Park
Vaidina: Eddie Redmayne, Tom Hiddleston, Maisie Williams, Timothy Spall ...

Apie filmą: Seniai seniai, kai žemėje lakstė dinozaurai, mamutai ir kitokios nesąmonės, mūsų pro-pro-pro-pro-protėviai gaminosi ginklus iš akmens ir medžiojo triušius. Na, bent jau viena gentis taip darė. Gimtoji Dago gentis. Pats Dagas buvo šiek tiek keistas vaikinas. Jam, pavyzdžiui, kildavo klausimai apie tai, kodėl medžiojami tik triušiai, o ne didesni gyvūnai. Mėsos juk būtų daugiau?

Tačiau vieną dieną juos užgriūva kur kas didesnės bėdos. Dago gentį su savo chebra užpuola kažkoks iki tol nematytas pasikėlęs bičas ir pompastiškai paskelbia apie Akmens amžiaus pabaigą ir Bronzos amžiaus pradžią. Nespėjęs išsiaiškinti, kas, po perkūnais, yra toji bronza, Dagas su gentainiais paimamas į nelaisvę ir nugabenamas į pagrobėjo miestą. O ten jau prasideda tokie stebuklai, kokių nei Dagas, nei jo bičiuliai net sapnuose neregėjo.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., Dubliuotas)

Kokybė: Blu­Ray 1080p
Video: MPEG4 Video (H264) 1920x1040 23.976fps (h264 high L4.1, yuv420p, 1920x1040)
Audio: AAC LC, 48.0 KHz, 2 ch (Lithuanian)


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų