Torentas "Deadpool 2 (2018) [BDRip 1080p] Veiksmo, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Deadpool 2 Originalus pavadinimas: Deadpool 2 Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija Metai: 2018 Režisierius: David Leitch Vaidina: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison ... Apie filmą: Įžūlusis Veidas Vilsonas (akt. Ryan Reynolds) – buvęs specialiųjų pajėgų kariškis. Sunkiai susirgęs jis ryžosi eksperimentiniam gydymui ir tapo klaikiai bjauriu išoriškai, tačiau stipriu į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Deadpool 2 (2018) [BDRip 1080p] Veiksmo, Nuotykių, Komedija Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Deadpool 2


Originalus pavadinimas: Deadpool 2
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija
Metai: 2018

Režisierius: David Leitch
Vaidina: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison ...

Apie filmą: Įžūlusis Veidas Vilsonas (akt. Ryan Reynolds) – buvęs specialiųjų pajėgų kariškis. Sunkiai susirgęs jis ryžosi eksperimentiniam gydymui ir tapo klaikiai bjauriu išoriškai, tačiau stipriu fiziškai.

Apsipratęs su kūno pokyčiais, jis neplanavo tapti pasaulio gelbėtoju. Tačiau piktybiški niekšeliai vaikinui simpatijos nekelia, todėl, progai pasitaikius, jis mielai „atstato teisingumą“.

Pirmojoje dalyje išgyvenęs visus pavojus, šįkart Deadpoolas siekia išmokti gyventi su prarastu skonio pojūčiu. Todėl svajoja tapti karščiausiu užkandinių tinklo „Mayberry‘s“ barmenu.

Ieškodamas savo kelio šiame pasaulyje, ir retkarčiais pasidairydamas, ar skersgatvyje nesimėto laiko mašina, liežuvio už dantų nelaikantis Veidas ir vėl įsivelia į šimtus pavojingų nesusipratimų – jo laukia kautynės su mirtį sėjančiomis nindzėmis, japonų kriminalinės organizacijos Jakudza grupuotėmis, seksualiai agresyviais keturkojais ir net kietašikniais metalistais.

Keliaujančio po pasaulį, kad sužinotų šeimos, draugystės ir skonio svarbą, Veido laukia naujos pažintys ir atradimai, ir net kavos puodelis su „geriausio pasaulyje meilužio“ užrašu.


IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų Originalas
Subtitrai: Anglų / Lietuvių
Kokybė: BDRip 1080p
Video: AVC, 1920x804 (2,40:1), 23,976 kps, 15.3 Mb/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 224 kb/s Lietuvių
Audio: DTS, 48,0 kHz, 6 kanalai, 1509 kb/s Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų