Torentas "Didysis šou meistras / The Greatest Showman (2017) [BDRip 1080p] Biografinis, Drama, Muzikinis" :: PiratuSala.lt

Didysis šou meistras Originalus pavadinimas: The Greatest Showman Žanras: Biografinis, Drama, Muzikinisal Metai: 2017 Režisierius: Michael Gracey Vaidina: Hugh Jackman, Michelle Williams, Zac Efron, Zendaya ... Apie filmą: Paprasti žmonės gali sukurti nepaprastų dalykų. Pasiruoškite didžiulei įkvėpimo ir grožio simfonijai nepaprastai gražioje ir optimistiškoje istorijoje „Didysis šou iš be į...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Didysis šou meistras / The Greatest Showman (2017) [BDRip 1080p] Biografinis, Drama, Muzikinis Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Didysis šou meistras


Originalus pavadinimas: The Greatest Showman
Žanras: Biografinis, Drama, Muzikinisal
Metai: 2017

Režisierius: Michael Gracey
Vaidina: Hugh Jackman, Michelle Williams, Zac Efron, Zendaya ...

Apie filmą: Paprasti žmonės gali sukurti nepaprastų dalykų. Pasiruoškite didžiulei įkvėpimo ir grožio simfonijai nepaprastai gražioje ir optimistiškoje istorijoje „Didysis šou meistras“.

Atleistas iš darbo, be cento kišenėje ir jaukių namų, P.T. Barnumas nuleisti rankų nė neketino. Ilgai sukęs galvą, ko imtis, kad išmaitintų savo šeimą, vieną dieną jis suprato pažvelgęs į ateitį. Barnumo galvoje gimė vizionieriška mintis apie keliaujantį cirką, kuriame linksmybės ir pramogos patiktų visai šeimai.

Šios idėjos ėmęsis nuo nulio, P. T. Barnumas ne tik įkūrė sėkmingą šou verslo imperiją, bet ir visam pasauliui įrodė, kad pramogos taip pat gali būti rimtas darbas.

Tai įkvepianti istorija apie tai, kaip viską praradęs žmogus nepraranda stiprybės keliauti toliau. Tai istorija apie ryžtą ir narsą nepasiduoti net ištikus slogiausioms nesėkmės bei saldų pergalės skonį.

P. T. Barnumas buvo cirko pradininkas, pirmasis sugalvojęs terminą „šou verslas“. Šio žmogaus istorija tapo Amerikos šou verslo pamatu, aukštyn kojomis apvertusi visą iki tol žmonėms žinotą „pramogų“ sąvoką.

Biografinėje muzikinėje dramoje pasakojama intriguojanti Amerikos šou verslo pradininko P. T. Barnumo istorija. Pagrindinį vaidmenį filme įkūnija Hughas Jackmanas, dramoje taip pat vaidina Michelle Williams, Zacas Efronas Rebecca Ferguson ir kiti.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, daugiabalsis - anglisss ir Gabi) + Rusų, Anglų

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1920x800 (2,40:1), 23,976 kps, 11,5 Mb/s
Audio: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Audio: Rusų AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Audio: Anglų DTS, 48,0 kHz, 7 kanalai / 6 kanalai, 1 509 kb/s
Subtitrai: Rusų UTF-8, Default: No
Subtitrai: Anglų UTF-8, Default: No
Subtitrai: Anglų UTF-8, Default: No
Subtitrai: Anglų UTF-8, Default: No


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų