Torentas "Fronto linija / The Front Line (2011) [BDRip 1080p] Drama, Istorinis, Karinis" :: PiratuSala.lt

Fronto linija Originalus pavadinimas: The Front Line Žanras: Drama, Istorinis, Karinis Metai: 2011 Režisierius: Hun Jang Vaidina: Ha-kyun Shin, Soo Go, Seung-su Ryu, Chang-Seok Ko ... Apie filmą: Žiema. 1953 metai. Iki Korėjos pilietinio karo pabaigos liko keli mėnesiai. Kontržvalgybos leitenantas iš Pietinės dalies, Kangas Eun Pio, perkeliamas į Rytų frontą, jog ištirtų keistą kupos vado - ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Fronto linija / The Front Line (2011) [BDRip 1080p] Drama, Istorinis, Karinis Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Fronto linija


Originalus pavadinimas: The Front Line
Žanras: Drama, Istorinis, Karinis
Metai: 2011

Režisierius: Hun Jang
Vaidina: Ha-kyun Shin, Soo Go, Seung-su Ryu, Chang-Seok Ko ...

Apie filmą: Žiema. 1953 metai. Iki Korėjos pilietinio karo pabaigos liko keli mėnesiai. Kontržvalgybos leitenantas iš Pietinės dalies, Kangas Eun Pio, perkeliamas į Rytų frontą, jog ištirtų keistą kupos vado mirtį. Antroji užduotis - rasti šnipą, kuris neva suleido šaknis į šią kuopą. Atvykus į vietą, leitenantas Kangas susitinka savo seną draugą, kurį laikė mirusiu. Jis mato kareivius, dėvinčius priešų uniformas, aptinka drausmės pažeidimų, patyčių ir kitų dalykų. Leitenantui teks daug ką sužinoti, dėl daug ko pakeisti savo nuomonę, o svarbiausia - savo kailiu patirti karo absurdiškumą ir žiaurumą.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + Русский авторский (одноголосый закадровый) - "@PD" + 한국어 - en. Korean + English (실물 - en. original)
Subtitrai: 2xРусские, English

Kokybė: BDRip 1080p
Video:
Video format: AVC
Bit rate: 12.5 Mb/s
Width: 1920 pixels
Height: 1038 pixels
Frame rate: 24.000 FPS
Bits/(Pixel*Frame): 0.262
Audio:
Audio language: Lithuanian (AC3), Russian (DTS), Korean+English (DTS)
Audio format: AC3-DTS
Bit rate: 448 - 1510 - 1509 kb/s
Channel(s): 6 channels
Channel positions: Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate: 48.0 KHz
Default: Yes (Lithuanian), No (Russian, Korean+English)
Forced: No


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųrenkav
KomentarasParašė 2018-02-21 11:57Naudinga: 0

patiko.8/10.