Torentas "Kalnas tarp mūsų / The Mountain Between Us (2017) [BD-­Remux 1080p] Veiksmo, Nuotykių, Drama" :: PiratuSala.lt

Kalnas tarp mūsų Originalus pavadinimas: The Mountain Between Us Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama Metai: 2017 Režisierius: Hany Abu-Assad Vaidina: Idris Elba, Kate Winslet, Beau Bridges, Dermot Mulroney, Linda Sorensen, Vincent Gale, Marci T. House, Dania Nassar Apie filmą: Kas būtų, jei tavo gyvenimas priklausytų nuo nepažįstamojo? Nepavykus gauti bilietų į skrydį du labai skubantys, bet - ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kalnas tarp mūsų / The Mountain Between Us (2017) [BD-­Remux 1080p] Veiksmo, Nuotykių, Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kalnas tarp mūsų


Originalus pavadinimas: The Mountain Between Us
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama
Metai: 2017

Režisierius: Hany Abu-Assad
Vaidina: Idris Elba, Kate Winslet, Beau Bridges, Dermot Mulroney, Linda Sorensen, Vincent Gale, Marci T. House, Dania Nassar

Apie filmą: Kas būtų, jei tavo gyvenimas priklausytų nuo nepažįstamojo?

Nepavykus gauti bilietų į skrydį du labai skubantys, bet vienas kito visiškai nepažįstantys žmonės sumano gudrybę - kartu išsinuomoti mažytį lėktuvėlį. Planas pavyksta - jiedu jau skrenda virš vaizdingų kalnų ir, staiga lėktuvas it akmuo sminga žemyn.

Lėktuvo pilotas žūsta, tačiau abu keleiviai lieka gyvi. Gyvi, bet vienui vieni snieguotojoje ir atšiaurioje kalnų apsuptyje.

Supratę, kad niekas nežino, kur jiedu pradingo ir, kad pagalbos jie nesulauks, du nepažįstamieji - vyras ir moteris, leidžiasi į sudėtingą kelionę speigo kaustomais kalno pakraščiais. Nepakeliamas šaltis, avarijos traumos, laukiniai žvėrys ir senkančios jėgos - kova už išlikimą bus itin nuožmi.

Naujoje filmo „Omaras" kūrėjo Hany Abu-Assad dramoje „The Mountain Between Us" pasakojama kraują stingdanti išlikimo atšiaurioje gamtoje istorija, kurioje susipina dviejų vienas kito nepažįstančių žmonių likimai.

Filmas sukurtas pagal rašytojo Charles Martin to paties pavadinimo romaną. Nuotykių ir snieguotų kalnų kupinoje dramoje vaidina Holivudo žvaigždės - „Oskaro" laureatė Kate Winslet ir „Auksinio gaublio" laimėtojas Idris Elba.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, dvibalsis - anglisss ir Sonata, "TRL") + RU (Dubliuotas - iTunes) / RU (Mėg., daugiabalsis - Paradox&Omskbird) / EN (Originalas)

Kokybė: BD-­Remux 1080p
Trukmė: 01:51:49
Video: AVC, 1920x1080 (16:9), 23.976 fps, 26.5 Mbps (0.532 bit/pixel)
Audio: Lietuvių #1: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR
Audio: Rusų #2: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR
Audio: Rusų #3: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR
Audio: Anglų #4: DTS MA / Core, 48.0 KHz, 8 / 6 ch, 1 600 Kbps / 1 510 Kbps, VBR
Subtitrai: Lietuvių, Rusų, Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų