Torentas "Keršytojai Begalybės karas / Avengers: Infinity War (2018) [BDRip 1080p] Veiksmo, Nuotykių, Drama" :: PiratuSala.lt

Keršytojai Begalybės karas Originalus pavadinimas: Avengers: Infinity War Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama Metai: 2018 Režisierius: Anthony Russo, Joe Russo Vaidina: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans ... Apie filmą: Dešimt metų trukusi kino kelionė artėja prie pabaigos: kino teatruose pasirodys paskutinioji „Keršytojų“ trilogijos dalis „Keršytojai. Begalybės į ir ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Keršytojai Begalybės karas / Avengers: Infinity War (2018) [BDRip 1080p] Veiksmo, Nuotykių, Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Keršytojai Begalybės karas


Originalus pavadinimas: Avengers: Infinity War
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Drama
Metai: 2018

Režisierius: Anthony Russo, Joe Russo
Vaidina: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans ...

Apie filmą: Dešimt metų trukusi kino kelionė artėja prie pabaigos: kino teatruose pasirodys paskutinioji „Keršytojų“ trilogijos dalis „Keršytojai. Begalybės karas“. Tiesa, į vieną filmą visa istorija netilpo ir šįkart, todėl kitąmet filmo gerbėjai galės džiūgauti sulaukę šio filmo tęsinio.

Dabar gyliai įkvėpkite: kalbama, kad šiame filme bus galima pamatyti daugiau nei 50 „Marvel“ komiksų herojų. Be to, paskutinioji, pati nuožmiausia, filmo dalis buvo kuriama pasitelkus pačias inovatyviausias technologijas, todėl vaizdas apstulbins net pačius įnoringiausius kino technologijų gurmanus.

Naujausioje filmo dalyje Keršytojai susidurs su nauju ir pačiu galingiausiu priešu – Thanosu. Siekdami užkirsti jam kelią nuo Visatos sunaikinimo, superherojai ir jų sąjungininkai turės būti pasiruošę paaukoti viską.

Fantastinio nuotykių filmo režisieriai – kūrybinis brolių Russo duetas. Anthony ir Joe ne naujokai „Marvel“ komiksų serijose, jie yra režisavę net dvi filmo „Kapitonas Amerika“ dalis, o dabar ėmėsi ir kultinių „Keršytojų“, kuriuose, žinoma, pasirodo ir pats Kapitonas Amerika.

Aktorių sąrašas taip pat įspūdingas. Viename filme pasirodys kone visi ryškiausi Holivudo aktoriai: Robertas Downey Jr., Chrisas Evansas, Markas Ruffalo, Scarlett Johansson, Chrisas Hemsworthas, Tomas Hiddlestonas, Paulas Bettany, Elizabeth Olsen, Chrisas Prattas, Zoe Saldana, Benedictas Cumberbatchas, Paulas Ruddas, Joshas Brolinas ir kiti.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų Originalas
Subtitrai: Anglų / Rusų / Lietuvių
Kokybė: BDRip 1080p
Video: AVC, 1920x804 (2,40:1), 23,976 kps, 14.9 Mb/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 224 kb/s Lietuvių
Audio: DTS, 48,0 kHz, 6 kanalai, 1509 kb/s Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų