Torentas "Komandosai / Renegades (2017) [BDRip 1080p] Veiksmo, Nuotykių, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Komandosai Originalus pavadinimas: Renegades Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Kriminalinis Metai: 2017 Režisierius: Steven Quale Vaidina: J.K. Simmons, Sullivan Stapleton, Charlie Bewley, Sylvia Hoeks ... Apie filmą: Steven‘o Quale‘o („Galutinis tikslas 5“, „Audros sūkuryje“) režisuota juosta pasakoja apie penkis JAV jūrų pėstininkus, 1995-aisiais dislokuotus Sarajeve. Misijos metu vyrukai apie O ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Komandosai / Renegades (2017) [BDRip 1080p] Veiksmo, Nuotykių, Kriminalinis Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Komandosai


Originalus pavadinimas: Renegades
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Kriminalinis
Metai: 2017

Režisierius: Steven Quale
Vaidina: J.K. Simmons, Sullivan Stapleton, Charlie Bewley, Sylvia Hoeks ...

Apie filmą: Steven‘o Quale‘o („Galutinis tikslas 5“, „Audros sūkuryje“) režisuota juosta pasakoja apie penkis JAV jūrų pėstininkus, 1995-aisiais dislokuotus Sarajeve.

Misijos metu vyrukai išgirsta pritrenkiančią istoriją apie netoliese Sarajevo esantį ežerą. Antrojo pasaulinio karo metais toje vietoje buvo kaimas. Subombardavus šalia stovėjusią užtvanką, kaimas liko palaidotas naujai susiformavusio ežero dugne. O pikantiškiausia istorijos dalis – kad tragedijos metu kaime buvo apsistoję naciai, gabenę iš Prancūzijos prisiplėštą aukso siuntinį. Gandai byloja, kad ežero dugne palaidoto aukso vertė – maždaug 300 milijonų dolerių.

Nutrūktgalviškasis penketukas nusprendžia patikrinti gandų tikrumą ir surengia nesankcionuotą ir itin slaptą operaciją. Deja, dalis „itin slapta“ netrukus nueina šuniui ant uodegos: vaikinus užfiksuoja priešo pajėgos. Užverda tikras pragaras, kuriame JAV jūrų pėstininkai priversti gelbėti ne tik auksą iš jūros dugno, bet ir savo pačių kailius.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN - (Orginalas)
Subtitrai: Lietuvių,Anglų

Kokybė: BDRip 1080p
Video: AVC, 1920x804 (2,40:1), 24,000 kps, 9 655 kb/s
Audio: Lietuvių AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Audio: Anglų DTS, 48,0 kHz, 6 kanalai, 1 509 kb/s


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų