Torentas "Malena Unrated (2000) [1080p BluRay REMUX] Komedija, Drama, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Malena Originalus pavadinimas: Malena Žanras: Komedija, Drama, Romantinis Metai: 2000 Režisierius: Giuseppe Tornatore Vaidina: Monica Bellucci, Giuseppe Sulfaro, Luciano Federico, Matilde Piana ... Apie filmą: Filmo veiksmas nukelia į 1941 m. Sicilijos miestelį Castelcutą. Pasaulis skendi kare, o tykioje provincijoje likę vyrai, moterys ir vaikai nuobodžiai leidžia dienas, laukdami žinių iš ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Malena Unrated (2000) [1080p BluRay REMUX] Komedija, Drama, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Malena


Originalus pavadinimas: Malena
Žanras: Komedija, Drama, Romantinis
Metai: 2000

Režisierius: Giuseppe Tornatore
Vaidina: Monica Bellucci, Giuseppe Sulfaro, Luciano Federico, Matilde Piana ...

Apie filmą: Filmo veiksmas nukelia į 1941 m. Sicilijos miestelį Castelcutą. Pasaulis skendi kare, o tykioje provincijoje likę vyrai, moterys ir vaikai nuobodžiai leidžia dienas, laukdami žinių iš karo. Rūpintis sunkiai sergančiu tėvu, į Castelcutą atvyksta graži moteris, vardu Malena.

Jai pakanka pasirodyti gatvėje, ir visi kaip vienas miestelio vyrai nebegali atplėšti nuo jos akių, o moterys paleidžia liežuvius ir skleidžia paskalas. Jauna moteris, kurios siekia kiekvienas vyras ir nekenčia kiekviena moteris. Malena žino, jog yra garži ir tuo naudojasi, lengvai erzindama ne tik vyrus, bet ir paauglius.

12-metis Renato, vos pamatęs gatve einančią, lengva suknele vilkinčią Maleną, pirmąkart gyvenime patiria nenusakomus jausmus. Jis pradeda sekti savo svajonių merginą, norėdamas išsiaiškinti, kokia iš tikro yra Malena. Ką tik gavęs dovanų naują dviratį, Renato nori būti laikomas suaugusiu. Pamatęs Maleną, nebesugeba suvaldyti savo šėlstančių hormonų, nors dorai ir nesuvokia, kas vyksta. Renato įsimyli miestelio gražuolę, suaugusią moterį.

Nepaisant 15 metų amžiaus skirtumo, paauglys tiki, kad kada nors "prisivys" Maleną ir galės tapti jos vyru. Tačiau tai neįmanoma jau vien dėl to, kad ji ištekėjusi.

Kai Malenai pranešama, kad jos vyras žuvo Afrikos fronte, moterys slapčia džiūgauja, kad grožis pagaliau nubaustas, o vyrams nušvinta viltis siekti ilgai trokštamos ir pagaliau laisvos moters.

Tuo tarpu Renato kenčia emociškai ir fiziškai kartu su Malena, kurią skaudina netylančios apkalbos, dar labiau paaštrėjusios žuvus mylimam žmogui. Neapykanta užgriūva ir Malenos tėvą, kuris netrukus netenka darbo. O bent vienam vyrui, parodžiusiam nors menkiausią dėmesį Malenai, tenka atlaikyti temperamentingų susivienijusių moteriškių puolimą. Kas laukia Malenos ir kaip klostysis Renato gyvenimas, pamatysite pažiūrėję puikų filmą.

Filmas nominuotas 2 "Oskarams". Kiti 6 laimėjimai bei 16 nominacijų įvairiuose kino festivaliuose. Garso takelį juostai sukūrė garsusis Ennio Morricone. Už jį gavo "Oskaro" nominaciją.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Rusų [Dub] | originalus (anglų)
Subtitles : Lithuanian [Forced] | Russian [Full] / Russian [Forced] | English
Kokybė: 1080p BluRay REMUX
Video: AVC at 29.6 Mb/s Aspect : 1920 x 1080 at 23.976 fps
Audio: LIT 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~640 kbps
Audio: RUS 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~448 kbps
Audio: ITA DTS-MA 5.1 (48 kHz / 3561 kbps / 24-bit)

Blu-ray REMUX Unrated Director`s Cut versija. Ji apie 18 minučių ilgesnė už per TV rodytą Theatrical Cut versiją. Neįgarsinti epizodai išversti subtitrais.

Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų