Torentas "Mamytė / Mommy (2014) [BDRip 1080p] Drama" :: PiratuSala.lt

Mamytė Originalus pavadinimas: Mommy Žanras: Drama Metai: 2014 Režisierius: Xavier Dolan Vaidina: Anne Dorval, Suzanne Clément, Antoine-Olivier Pilon, Patrick Huard, Alexandre Goyette, Michèle Lituac, Viviane Pascal, Natalie Hamel-Roy, Steven Chevrin ... Apie filmą: Tarptautiniai žodynai nepasufleruos, ką tiksliai reiškia dažnai girdimas terminas „Enfant terrible". 1) tai gali būti ar o...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Mamytė / Mommy (2014) [BDRip 1080p] Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Mamytė


Originalus pavadinimas: Mommy
Žanras: Drama
Metai: 2014

Režisierius: Xavier Dolan
Vaidina: Anne Dorval, Suzanne Clément, Antoine-Olivier Pilon, Patrick Huard, Alexandre Goyette, Michèle Lituac, Viviane Pascal, Natalie Hamel-Roy, Steven Chevrin ...

Apie filmą: Tarptautiniai žodynai nepasufleruos, ką tiksliai reiškia dažnai girdimas terminas „Enfant terrible". 1) tai gali būti vaikas ar paauglys, kurio netinkami, nepadorūs, įžeidžiantys komentarai ir bjaurus, neprognozuojamas, chuliganiškas elgesys provokuoja nepatogias situacijas, sukelia pasipiktinimą. 2) tai gali būti jaunas, talentingas, produktyvus ir neįtikėtinai sėkmingas žmogus, kuris nuolat pamalonina šokiruojančiais, išradingais ir netradiciniais kūriniais.

Antrąjį apibūdinimą idealiai atitinkantis kanadietis režisierius, scenaristas, aktorius, montuotojas, o tiksliau žmogus-orkestras Xavieras Dolanas dar tik švęs 26-ąjį gimtadienį kitą dieną po jubiliejinio 20-ojo „Kino pavasario" atidarymo ceremonijos, bet jau spėjo sukurti 5 neeilinius ir visą pasaulį nustebinusius filmus.

2014 m. Kanų festivalio Žiuri prizu apdovanota „Mamytė" tiesiogiai siejasi su pirmuoju „Enfant terrible". Susipažinkite! Styvis yra maištingas, grubus, mikliai užsidegančio, nekontroliuojamo charakterio paauglys, kuris dažnai atsiduria pernelyg žiaurių pokštų epicentre. Jis yra vienturtis vienišos, išsiskyrusios ir besąlygiškai mylinčios mamos Dianos vaikas. Psichiatrijos gydytojai nustatė Styviui ADHD sindromą, kurį turintys pacientai gydomi ligoninėje dėl agresyvaus, viską griaunančio, nesuvaldomo ir impulsyvaus elgesio. Tačiau Diana tikrai pažįsta švelnų, malonų, gerą, linksmą, kūrybingą, dėmesingą sūnelį.

Mamytė apsisprendžia rūpintis Styviu namuose, o po kiekvieno incidento skuba sutvarkyti chaoso sumaitotą aplinką ir užglaistyti iškilusius nesklandumus. Bet jos kantrybė taip pat negeležinė. Būtent toklu sunkiu momentu Diana sutinka drovią ir iš depresijos šauniai išsikapsčiusią kaimynę Kailą (tai - trečias aktorės Suzanne Clement vaidmuo Xavier Dolano filmuose). Dėl nervų išsekimo atostogoms išleista mokytoja mielai priima pasiūlymą prižiūrėti Styvį. Keistoji trijulė nuostabiai susibendrauja ir pamažu atranda balansą bendrame naujame gyvenime.

Revoliucingai nufilmuota retais atvejais naudojamu 1:1 formatu, kuris sumažina ekraną iki „Instagram" asmeninukių stiliaus formų, labiau primena kiek padidintą mobilaus telefono ekrano išmatavimus ir CD viršelius, o kartu vizualizuoja dramos asmenybes ribojančius horizontus, kuriuos kai kas vis bando pramušti lyg galva į sieną.

„Mamytė" yra šokiruojantis, emocingas, netradicinis ir išradingas filmas, kuris išprovokuos pokalbius po seansų, ilgesnius debatus ir aistringas reakcijas, kaip jau nutiko Kanuose, Karlovi Varuose, Toronte, San Sebastiane, Busane, Hamburge, Londone, Sidnėjuje, Taline, Teluridėje. Tai naujos kartos kinas, kurį reikia pamatyti, išgirsti ir patirti.

IMDB ➨ N.A.

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis - Marijus Žiedas, "LRT") + RU (Dubliuotas - iTunes) / Prancūzų (Orginalas)

Kokybė: BDRip 1080p
Trukmė: 02:18:27
Video: AVC, 1920x1080 (16:9), 23.976 fps, 12.5 Mbps
Audio: #1: AAC LC, 48.0 KHz, 6 ch, ~ 224 Kbps (Lithuanian)
Audio: #2: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (Russian)
Audio: #3: DTS, 48.0 KHz, 6 ch, 1 510 Kbps, CBR (French)
Subtitrai: Anglų, Prancūzų


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų