Torentas "Morgan / Morgan (2016) [BDRip 1080p] Siaubo, Mokslinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Morgan Originalus pavadinimas: Morgan Žanras: Siaubo, Mokslinis, Trileris Metai: 2016 Režisierius: Luke Scott Vaidina: Kate Mara, Anya Taylor-Joy, Rose Leslie, Michael Yare ... Apie filmą: Krizinių situacijų valdymo konsultantė Ly (akt. Kate Mara) gauna itin neįprastą užduotį – vykti į ypatingai saugomą teritoriją ir ištirti bei įvertinti paslaptingas siaubingo įvykio aplinkybes. O įvyks – –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Morgan / Morgan (2016) [BDRip 1080p] Siaubo, Mokslinis, Trileris Sidabrinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Morgan


Originalus pavadinimas: Morgan
Žanras: Siaubo, Mokslinis, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: Luke Scott
Vaidina: Kate Mara, Anya Taylor-Joy, Rose Leslie, Michael Yare ...

Apie filmą: Krizinių situacijų valdymo konsultantė Ly (akt. Kate Mara) gauna itin neįprastą užduotį – vykti į ypatingai saugomą teritoriją ir ištirti bei įvertinti paslaptingas siaubingo įvykio aplinkybes.

O įvyks išties neeilinis – iš pirmo žvilgsnio visiškai tyra, jauna mergina, pasirodo, yra ne tokia jau ir paprasta. Ji mokslininkų laboratorijoje iš mėgintuvėlio sukurtas šiuolaikinių technologijų šedevras, kuris, deja, atsigręžia prieš savo kūrėjus. Mergina visiškai nekontroliuojama – be baimės, be kaltės jausmo, be absoliučiai jokių žmogui būdingų emocijų ji šluoja visus, kurie pasitaiko jos kelyje.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: BDRip
Video: MPEG-4 AVC, (2,40:1), 1920x804, 23.976 fps, 8720 Kbit/s,
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s
Audio: DTS, 48,0 kHz, 6 kanalai, 768 kb/s
Audio: DTS, 48,0 kHz, 6 kanalai, 1510 kb/s
Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųlokis 9
KomentarasParašė 2017-07-11 07:31
Piratų piratas


Naudinga: 0

Puiku daugiau tokios kokybes filmu tik kad failo sworis butu mazesnis o siaip man patiko pats filmas

Redagavo stallkerr82 (2017-07-11 11:02)