Torentas "Naujoji karta Z / The Girl with All the Gifts (2016) [BDRip 1080p] Drama, Siaubo, Trileris" :: PiratuSala.lt

Naujoji karta Z Originalus pavadinimas: The Girl with All the Gifts Žanras: Drama, Siaubo, Trileris Metai: 2016 Režisierius: Colm McCarthy Vaidina: Sennia Nanua, Fisayo Akinade, Dominique Tipper, Paddy Considine ... Apie filmą: Kaip išsaugoti viltį zombių užvaldytame pasaulyje? Netolima ateitis. Didžioji dalis žmonijos infekuota galingu virusu, vadinamuoju „zombių grybeliu“. Juo užsikrėtę – ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Naujoji karta Z / The Girl with All the Gifts (2016) [BDRip 1080p] Drama, Siaubo, Trileris Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Naujoji karta Z


Originalus pavadinimas: The Girl with All the Gifts
Žanras: Drama, Siaubo, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: Colm McCarthy
Vaidina: Sennia Nanua, Fisayo Akinade, Dominique Tipper, Paddy Considine ...

Apie filmą: Kaip išsaugoti viltį zombių užvaldytame pasaulyje?

Netolima ateitis. Didžioji dalis žmonijos infekuota galingu virusu, vadinamuoju „zombių grybeliu“. Juo užsikrėtę žmonės – „Alkanieji“ – jaučia nenumaldomą žmogienos poreikį, visiškai sunaikinantį asmenybę: nelieka nei valios, nei proto, nei jausmų – tik alkis. Užkrėtimo kol kas išvengę žmonės glaudžiasi izoliuotose bazėse. Vienoje jų, įsikūrusioje Anglijos kaime, laikoma keliolika ypatingų vaikų. Nors ir užsikrėtę „zombių grybeliu“, vaikai kažkaip sugebėjo išlaikyti tiek protą, tiek jausmus. Bazėje dirbanti talentinga mokslininkė-virusologė Karolina (aktorė Glenn Close) desperatiškai bando įminti vaikų atsparumo paslaptį, kad sukurtų priešnuodį virusui.

Iš vaikų būrio sumanumu ir empatija itin išsiskiria mergaitė, vardu Melani. Ji yra mokytojos Helenos (akt. Gemma Arterton) numylėtinė ir ši simpatija yra abipusė. Tad kai vieną dieną bazė žlunga ir virusas prasiskverbia tarp jos sienų, Helena siekia žūt būt išgelbėti Melani. Kartu su Karolina ir vienu bazės kariškiu, mažas išlikusiųjų būrelis patraukia ieškoti kitų išsigelbėjusiųjų. Šios kelionės metu, matydama mokslininkės baimę ir jausdama Helenos meilę, Melani turės pasitelkti visas jėgas, kad išliktų žmogumi. Būtent jos rankose yra ne tik mažojo pabėgėlių būrelio, bet ir visos žmonijos likimas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + EN - Orginalas + RU (Dubliuotas)

Kokybė: BDRip 1080p
Video: AVC, 1920x956 (2,008), 23,976 kps, 16,1 Mb/s
Audio: Lietuvių AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 317 kb/s
Audio: Lietuvių AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 240 kb/s
Audio: Rusų AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 448 kb/s
Audio: Anglų AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 640 kb/s
Subtitrai: Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų