Torentas "Pasitikėjimas / The Trust (2016) [BDRip 1080p ] Kriminalinis, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

Pasitikėjimas Originalus pavadinimas: The Trust Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris Metai: 2016 Režisierius: Alex Brewer, Benjamin Brewer Vaidina: Nicolas Cage, Elijah Wood, Sky Ferreira, Eric Heister ... Apie filmą: Seržantas Deividas Votersas (akt. Elijah Woodas) ir jo draugas bei bosas leitenantas Džimas Stounas (Nicolas Cage´as) yra eiliniai Las Vegaso policininkai. Darbas nuovadoje ir...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Pasitikėjimas / The Trust (2016) [BDRip 1080p ] Kriminalinis, Drama, Trileris Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Pasitikėjimas


Originalus pavadinimas: The Trust
Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris
Metai: 2016

Režisierius: Alex Brewer, Benjamin Brewer
Vaidina: Nicolas Cage, Elijah Wood, Sky Ferreira, Eric Heister ...

Apie filmą: Seržantas Deividas Votersas (akt. Elijah Woodas) ir jo draugas bei bosas leitenantas Džimas Stounas (Nicolas Cage´as) yra eiliniai Las Vegaso policininkai. Darbas nuovadoje jiems kelia vien nuobodulį ir abejingumą, bet pasirodo, kad blogiausi policininkai kartais gali geriausiai suplanuoti nusikaltimus. Sklaidydamas dokumentus, Džimas randa duomenų apie didelius pinigus valdantį narkotikų prekeivį ir čekį, išrašytą penktadaliui milijono.

Dabar reikia tik sugalvoti, kaip tuos pinigus pasiimti greičiau už nusikaltėlį. Per atostogas Džimas įsidarbina viešbutyje, kuriame darbuojasi ir kvaišalų platintojas. Čia jam pavyksta sužinoti, kad nusikaltėliai padarė specialų seifą didžiuliame pramoniniame šaldytuve. Džimas ir Deividas iškart sumeta, kad tai bus lengvas darbelis, reikia tik susirasti tinkamus įrankius apiplėšimui. Visgi ne viskas taip paprasta. Ar jiems pavyks apvogti nusikaltėlius ir kokie iššūkiai laukia nepažįstamame pastate?

Rusiškas:
Парочка коррумпированных полицейских в отделе улик обнаруживает сейф с нарко-деньгами. Решив похитить тайник, они не подозревают, что вступают в игру за собственные жизни.

Angliškas:
Waters and Stone are two nobody police officers who work in the evidence room of the Las Vegas Police Department. When Stone discovers an unusually high bail receipt in connection to a drug bust, the two friends set in motion a plan to find the source of the money.


IMDB

Įgarsinta: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis) / Anglų (Originalas) / Rusų
Subtitrai: Anglų / Rusų

Kokybė: BDRip 1080p
Video: AVC, 1920x1040 16:9), 23,976 kps, 12.5 Mbit/s
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 224 kb/s Lietuvių
Audio: DTS, 48,0 kHz, 6 kanalai, 1509 kb/s Rusų,Anglų

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų