Torentas "Sąskaitininkas / The Accountant (2016) [BDRip 1080p] Veiksmo, Kriminalinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Sąskaitininkas Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama Metai: 2016 Režisierius: Gavin O'Connor Vaidina: Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jon Bernthal ... Apie filmą: Aktorius Ben‘as Affleck‘as (naujasis „Betmenas“), jau užsirekomendavęs ir kaip itin savitas režisierius („Miestas“, „Argo“) sugrįžta su nauju pritrenkiančiu vaidmeniu. Chrisas Volfas – logikos ir matematikos genijus, ir ką...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Sąskaitininkas / The Accountant (2016) [BDRip 1080p] Veiksmo, Kriminalinis, Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Sąskaitininkas

Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama
Metai: 2016

Režisierius: Gavin O'Connor
Vaidina: Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jon Bernthal ...

Apie filmą: Aktorius Ben‘as Affleck‘as (naujasis „Betmenas“), jau užsirekomendavęs ir kaip itin savitas režisierius („Miestas“, „Argo“) sugrįžta su nauju pritrenkiančiu vaidmeniu. Chrisas Volfas – logikos ir matematikos genijus, tvarkantis sąskaitas pačioms nuožmiausioms ir pavojingiausioms planetos nusikaltėlių organizacijoms.

Kuomet vyru susidomi teisėsaugos pareigūnai, Chrisas susiranda priedangą teikiantį darbą progresyvioje robotikos kompanijoje, kurioje ką tik buvo surasti kelių milijonų vertės sąskaitų neatitikimai. Naujajam firmos darbuotojui aiškinantis pinigų kelią, aplink ima daugėti žūstančių žmonių. Ar tai – vyriausybės darbas? Ar ankstesnių Chriso darbdavių? O galbūt po nekalto sąskaitininko kauke, lyg tikras vilkas avies kailyje, slepiasi visiškai kitoks Chrisas Volfas?

IMDB

Kalba: Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis - Viktoras Linartas, "SDI") + Anglų
Kokybė: BDRip 1080p
Video: AVC : 18.7 Mbps : 1 912 X 800 : 23.976 fps
Audio: DTS : 1 510 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz : 24 bits Language : Lithuanian
Audio: DTS : 1 509 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz : 24 bits Language : English
Audio: AC-3 : 640 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz : 16 bits Language : Russian

Subtitrai: LT EN RU

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų