Torentas "Stebuklas virš Hadsono / Sully (2016) [BRRip 1080p] Biografinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Stebuklas virš Hadsono Originalus pavadinimas: Sully Žanras: Biografinis, Drama Metai: 2016 Režisierius: Clint Eastwood Vaidina: Tom Hanks, Aaron Eckhart, Valerie Mahaffey, Delphi Harrington ... Apie filmą: 2009 m. sausio 15 dieną kapitono Chesley‘io Sullenberger‘io pilotuojamas lėktuvas iš Niujorko „LaGuardia“ oro uosto pakilo eiliniam skrydžiui į Šiaurės Karolinos valstiją. Lainerio A320“ ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Stebuklas virš Hadsono / Sully (2016) [BRRip 1080p] Biografinis, Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Stebuklas virš Hadsono

Originalus pavadinimas: Sully
Žanras: Biografinis, Drama
Metai: 2016

Režisierius: Clint Eastwood
Vaidina: Tom Hanks, Aaron Eckhart, Valerie Mahaffey, Delphi Harrington ...

Apie filmą:
2009 m. sausio 15 dieną kapitono Chesley‘io Sullenberger‘io pilotuojamas lėktuvas iš Niujorko „LaGuardia“ oro uosto pakilo eiliniam skrydžiui į Šiaurės Karolinos valstiją. Lainerio „Airbus A320“ salone buvo 155 keleiviai ir įgulos nariai. Netrukus po pakilimo kapitonas oro uosto dispečeriams raportavo, kad lėktuvas susidūrė su laukinių žąsų pulku. Po susidūrimo sugedo du lėktuvo varikliai, vienas iš jų užsidegė. Su oro uosto dispečeriais ir specialiosiomis tarnybomis aptaręs galimus avarinio nusileidimo būdus, kapitonas nusprendė, kad saugiausia bus leistis ant vandens. Išlaikęs šaltą protą ir panaudojęs visas žinias bei įgytą patirtį, maždaug pusę ketvirtos popiet lakūnas nutūpė lainerį ant Hadsono upės paviršiaus. Palaukęs, kol bus evakuoti visi keleiviai ir įgulos nariai, 58-erių metų kapitonas iš vandens semiamos pilotų kabinos pasiėmė skrydžio žurnalą ir paskutinis paliko lėktuvą. Nenukentėjo nė vienas žmogus. Šis patyrusio lakūno žygdarbis apskriejo visą pasaulį, o Jungtinėse Valstijose pilotas imtas vadinti didvyriu.

Naujame kino legendos Clint‘o Eastwood‘o režisuotame filme pasakojami ne tik lemtingosios dienos įvykiai, bet ir vėliau sekusi istorija. Kuomet, nepaisant atlikto žygdarbio, avarijos tyrimo metu buvo iškilusi grėsmė kapitono sprendimams, karjerai ir reputacijai.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - anglisss) + Anglų (Originalas) Rusų

Kokybė: BRRip 1080p
Video: AVC at 9 155 Kbps Aspect : 1920 x 808 (2.376) at 23.976 fps
Audio: AC-3 at 448 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : lt
Audio: AC-3 at 640 Kbps Infos : 6 channels, 48.0 KHz Language : en
Audio: AC-3 at 384 Kbps Infos : 2 channels, 48.0 KHz Language : ru


Filmo pristatymas:

YoutubePanašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų