Torentas "Titanas / The Titan (2018) [BDRip 1080p] Mokslinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Titanas Originalus pavadinimas: The Titan Žanras: Mokslinis, Trileris Metai: 2018 Režisierius: Lennart Ruff Vaidina: Sam Worthington, Taylor Schilling, Tom Wilkinson, Agyness Deyn ... Apie filmą: Filmas pasakoja apie patyrusį kareivį Riką (akt. Sam Worthington), kuris atvyksta į slaptą britų karinę bazę, kad galėtų sudalyvauti viename moksliniame eksperimente. Eksperimento tikslas – genetinę...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Titanas / The Titan (2018) [BDRip 1080p] Mokslinis, Trileris Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Titanas


Originalus pavadinimas: The Titan
Žanras: Mokslinis, Trileris
Metai: 2018

Režisierius: Lennart Ruff
Vaidina: Sam Worthington, Taylor Schilling, Tom Wilkinson, Agyness Deyn ...

Apie filmą: Filmas pasakoja apie patyrusį kareivį Riką (akt. Sam Worthington), kuris atvyksta į slaptą britų karinę bazę, kad galėtų sudalyvauti viename moksliniame eksperimente. Eksperimento tikslas – pasitelkus genetinę inžineriją sukurti naujų žmonių rasę, kuri po neišvengiamos ekologinės katastrofos Žemės planetoje galėtų apsigyventi naujame pasaulyje, pavadinimu Titanas.

Tačiau šis lyg ir puikiai sugalvotas mokslininkų planas, kurio tikslas buvo sukurti super-žmogų, patiria neregėto masto fiasko, privedusį prie netikėtų pasekmių.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas) / Rusų
Subtitrai: Anglų / Rusų
Kokybė: BDRip 1080p
Video: AVC, 1920x804 (2.35:1), 24.000 fps, 11.9 Mbps
Audio: AAC, 48,0 kHz, 6 kanalai, 224 kb/s Lietuvių
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 384 kb/s Rusų
Audio: AC-3, 48,0 kHz, 6 kanalai, 640 kb/s Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų