Torentas "Tramdantys ugnį / Only The Brave (2017) [BD-­Remux 1080p] Biografinis, Drama" :: PiratuSala.lt

Tramdantys ugnį Originalus pavadinimas: Only The Brave Žanras: Biografinis, Drama Metai: 2017 Režisierius: Joseph Kosinski Vaidina: Josh Brolin, Miles Teller, Jeff Bridges, Jennifer Connelly, James Badge Dale, Taylor Kitsch, Geoff Stults, Ben Hardy Apie filmą: Drąsa, pareiga, draugystė ir aukojimasis. Tikra istorija apie pasiaukojamą gaisrininkų drąsą – net ir savo gyvybės kaina. 2013 m. 28 ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Tramdantys ugnį / Only The Brave (2017) [BD-­Remux 1080p] Biografinis, Drama Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Tramdantys ugnį


Originalus pavadinimas: Only The Brave
Žanras: Biografinis, Drama
Metai: 2017

Režisierius: Joseph Kosinski
Vaidina: Josh Brolin, Miles Teller, Jeff Bridges, Jennifer Connelly, James Badge Dale, Taylor Kitsch, Geoff Stults, Ben Hardy

Apie filmą: Drąsa, pareiga, draugystė ir aukojimasis. Tikra istorija apie pasiaukojamą gaisrininkų drąsą – net ir savo gyvybės kaina.

2013 m. birželio 28 dieną JAV Arizonos valstijoje, nukamuotoje sausros, susiformavo audra. Apie pusę šešių vakaro maždaug už 130 km. į šiaurės vakarus nuo Finikso smogęs žaibas įplieskė miško gaisrą, kuris dėl stipraus vėjo greitai plito ir netrukus ėmė grasinti netoliese įsikūrusiam Jarnelio miesteliui. Pirmose gretose su įsisiautėjusia liepsna kovojo kaimyninio Preskoto miestelio gaisrininkų pajėgos, save išdidžiai vadinantys „Granito kalno karštagalviais“. Birželio 30 dieną 19 jų žuvo liepsnose.

Įsisiautėjusį gaisrą pavyko numalšinti tik liepos 10-ąją. Ugnis sunaikino 34 kvadratinių kilometrų plotą, 129 namus ir tapo didžiausiu miškų gaisru Arizonos istorijoje.

Pagal tragiškus, tačiau herojiškus tikrus įvykius sukurtoje juostoje pasakojama ypatinga istorija apie drąsą, pareigą, draugystę ir pasiaukojimą. Kuomet paprasti žmonės bėga kuo toliau nuo įsisiautėjusios stichijos, šie kasdieniai didvyriai skuba užkirsti jai kelią. Nepaisydami pavojų, gaisrininkai saugo savo šeimas, namus, bendruomenes – kartais ir savo gyvybės kaina.

Įtampos kupinoje dramoje apie įsisiautėjusią stichiją puikiai atskleidžiamas pagrindinis „Granito kalno karštagalvių“ moto: „Nesvarbu, su kuo susiduri. Svarbu, kas tuo metu stovi šalia tavęs“.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis - Rolas Či, "TRL") + EN (Orginalas)

Kokybė: BD­ Remux 1080p
Trukmė: 02:14:03
Video: AVC, 1920x1080 (16:9), 23.976 fps, 24.6 Mbps (0.494 bit/pixel)
Audio: Lietuvių #1: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR
Audio: Anglų #2: DTS MA / Core, 48.0 KHz, 6 ch, 2 074 Kbps / 1 510 Kbps, VBR
Audio: Anglų #3: AC-3 Dolby Digital, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR
Subtitrai: Anglų


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų