Torentas "Vienuolė / The Nun (2018) [HDRip 1080p] Siaubo, Mistinis, Trileris" :: PiratuSala.lt

Vienuolė Originalus pavadinimas: The Nun Žanras: Siaubo, Mistinis, Trileris Metai: 2018 Režisierius: Corin Hardy Vaidina: Demián Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Bonnie Aarons ... Apie filmą: Prieš „Išvarymą“ ir prieš „Anabelę” gimė pati šiurpiausia šios vienos žiūrimiausių visų laikų siaubo filmų serijos dalis. Rugsėjo mėnesį kino teatrus pasieksianti „Vienuolė” susipažindins jus su –...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vienuolė / The Nun (2018) [HDRip 1080p] Siaubo, Mistinis, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vienuolė


Originalus pavadinimas: The Nun
Žanras: Siaubo, Mistinis, Trileris
Metai: 2018

Režisierius: Corin Hardy
Vaidina: Demián Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Bonnie Aarons ...

Apie filmą: Prieš „Išvarymą“ ir prieš „Anabelę” gimė pati šiurpiausia šios vienos žiūrimiausių visų laikų siaubo filmų serijos dalis. Rugsėjo mėnesį kino teatrus pasieksianti „Vienuolė” susipažindins jus su dar vienos epizodinės „Išvarymo 2“ herojės – demono apsėstos vienuolės – istorija.

Atokiame Rumunijos vienuolyne įvyksta tragedija – nusižudo jauna vienuolė. Ištirti šio įvykio Vatikanas pasiunčia tėvą Burką (aktorius Demian‘as Bichir‘as) ir jauną novicę, seserį Ireną (akt. Taissa Farmiga). Pastaroji jau visai netrukus turi duoti finalinius įžadus ir tapti vienuole, tuo tarpu tėvas Burkas iki šiol kovoja su savo tamsios praeities paliktais sielos randais.

Ėmęsi gilintis į jaunosios vienuolės savižudybę, tėvas Burkas ir sesuo Irena netrukus atskleidžia kruopščiai saugomą vienuolyno paslaptį. Į šventą vietą įsisukę demoniškos jėgos nesirengia lengvai pasiduoti. Tarp tamsių vienuolyno sienų ima dėtis vis kraupesni įvykiai ir sulig kiekviena diena įsigali vis didesnis siaubas. Vienuolynas tampa makabriška kovos tarp gyvųjų ir prakeiktųjų kovos arena, o grėsmė iškyla ne tik tėvo Burko ir sesers Irenos sveikam protui bei tikėjimui, bet ir jų gyvybėms.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + Anglų Originalas
Subtitrai: Korėjiečių (neatjungiami) ir Lietuvių (išjungiami)
Kokybė: HDRip 1080p
Video: AVC, 1920x800 (2.40:1), 30.000 fps, 4 140 Kbps
Audio: Lietuvių AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR
Audio: Anglų AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 256 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų