Torentas "Erelis Edis / Eddie the Eagle (2016) [WEBDLRip] Biografinis, Komedija, Drama" :: PiratuSala.lt

Erelis Edis Originalus pavadinimas: Eddie the Eagle Žanras: Biografinis, Komedija, Drama Metai: 2016 Režisierius: Dexter Fletcher Vaidina: Tom Costello, Jo Hartley, Keith Allen, Dickon Tolson ... Apie filmą: Ši smagi komedija, apie tai, kad viskas įmanoma – geriausia dovana draugui jo gimtadienio proga. Tai bus puikus įrodymas, kad verta siekti užsibrėžtų tikslų ir visada išlikti geros Nuo –...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Erelis Edis / Eddie the Eagle (2016) [WEBDLRip] Biografinis, Komedija, Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Erelis Edis


Originalus pavadinimas: Eddie the Eagle
Žanras: Biografinis, Komedija, Drama
Metai: 2016

Režisierius: Dexter Fletcher
Vaidina: Tom Costello, Jo Hartley, Keith Allen, Dickon Tolson ...

Apie filmą: Ši smagi komedija, apie tai, kad viskas įmanoma – geriausia dovana draugui jo gimtadienio proga. Tai bus puikus įrodymas, kad verta siekti užsibrėžtų tikslų ir visada išlikti geros nuotaikos.

Nuo pat mažų dienų didžiausia Edžio (akt. Taron Egerton) gyvenimo svajonė buvo dalyvauti Olimpinėse žaidynėse. Svajonė didelė ir graži, tačiau ja niekas netikėjo – vaikystėje Edis sirgo sunkia kaulų liga, todėl iš jo svajonės tapti sportininku šaipėsi ne tik bendraamžiai, bet ir gydytojai.

Tačiau nei patyčios, nei medikų gąsdinimai Edžio nesustabdė. Išbandęs kelias sporto šakas, galiausiai Edis pasiryžo tapti šuolininku su slidėmis. Priežastis labai pragmatiška – tai vienintelė sporto šaka į kurią Didžioji Britanija neturėjo nei vieno kandidato. Todėl spjovęs į patyčias ir būdamas akivaizdžiai „per senas“ – 22 metų amžiaus – Edis kibo į atkaklias vienos pavojingiausių sportų šakų treniruotes.

Alinančių pastangų, daugybės darbo valandų ir nepalaužiamo ryžto dėka Edis pasiekė savo... Savotiškai. Ir dar: Edis laimėjo visos Anglijos simpatijas ir namo grįžo tapęs tūkstančių birtų įkvėpimo šaltiniu.

Filmo režisierius – populiarus britų aktorius Dexteris Fletcheris, vis dažniau pasirenkantis kitą kameros pusę ir sėdantis į režisieriaus kėdę. Jo filmografijoje jau du režisūriniai darbai dėmesio sulaukę ir Lietuvoje – filmai „Laukinis Bilas“ bei „Sunshine on Leith“. D. Fletcheris Lietuvoje žinomas ne tik kaip populiarių filmų, pavyzdžiui, „Lok, stok arba šauk“ aktorius, bet ir kaip Lietuvos teatro režisierės Dalios Ibelhauptaitės vyras.

Pagal tikrą istoriją sukurtoje komiškoje dramoje apie britą Michaelį Edwardsą, pramintą Ereliu Edžiu, vaidina Holivudo žvaigždės Hughas Jackmanas, Timothy Spallas, Taronas Egertonas, Markas Bentonas ir kiti.
Angliškas:
The story of Eddie Edwards, the notoriously tenacious British underdog ski jumper who charmed the world at the 1988 Winter Olympics.

IMDB

Originali kalba: EN
Kokybė: WEBDLRip
Video: Video ID : 0 Format : MPEG-4 Visual Format profile : Advanced Simple@L5 Format settings, BVOP : 2 Format settings, QPel : No Format settings, GMC : No warppoints Format settings, Matrix : Default (H.263) Muxing mode : Packed bitstream Codec ID : XVID Codec ID/Hint : XviD Duration : 1h 46mn Bit rate : 1 661 Kbps Width : 720 pixels Height : 304 pixels Display aspect ratio : 2.35:1 Frame rate : 23.976 fps Color space : YUV Chroma subsampling : 4:2:0 Bit depth : 8 bits Scan type : Progressive Compression mode : Lossy Bits/(Pixel*Frame) : 0.316 Stream size : 1.23 GiB (89%) Writing library : XviD 66
Audio: Audio ID : 1 Format : AC-3 Format/Info : Audio Coding 3 Mode extension : CM (complete main) Format settings, Endianness : Big Codec ID : 2000 Duration : 1h 45mn Bit rate mode : Constant Bit rate : 192 Kbps Channel(s) : 2 channels Channel positions : Front: L R Sampling rate : 48.0 KHz Bit depth : 16 bits Compression mode : Lossy Stream size : 145 MiB (10%) Alignment : Split accross interleaves Interleave, duration : 503 ms (12.05 video frames) Interleave, preload duration : 500 ms


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų