Torentas "Kambarinės dienoraštis / Diary of a Chambermaid (2015) [BDRip] Drama" :: PiratuSala.lt

Kambarinės dienoraštis Originalus pavadinimas: Diary of a Chambermaid Žanras: Drama Metai: 2015 Režisierius: Benoît Jacquot Vaidina: Léa Seydoux, Clotilde Mollet, Vincent Lindon, Hervé Pierre, Mélodie Valemberg, Patrick d'Assumçao, Vincent Lacoste ir kiti. Apie filmą: Selestina dėl savo nuostabios išvaizdos nuolatos atsiduria vyrų dėmesio centre. Palikusi Paryžių, ji pradeda tarnauti šeimai....

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Kambarinės dienoraštis / Diary of a Chambermaid (2015) [BDRip] Drama

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Kambarinės dienoraštis


Originalus pavadinimas: Diary of a Chambermaid
Žanras: Drama
Metai: 2015

Režisierius: Benoît Jacquot
Vaidina: Léa Seydoux, Clotilde Mollet, Vincent Lindon, Hervé Pierre, Mélodie Valemberg, Patrick d'Assumçao, Vincent Lacoste ir kiti.

Apie filmą: Selestina dėl savo nuostabios išvaizdos nuolatos atsiduria vyrų dėmesio centre. Palikusi Paryžių, ji pradeda tarnauti turtingai šeimai.
Atvykusi į provinciją dirbti kambarine, Selestina priversta stebėti namo gyventojų iškrypimus: polinkį į smurtą, sadizmą, fetišizmą ir antisemitizmą. Pradžioje ji lyg ir bando kovoti su neteisybe, tačiau savo cinizmu ir principų neturėjimu pralenkia net kai kuriuos namo gyventojus.

IMDB

Originali kalba: FR RU
Kokybė: BDRip
Video: 1 200 x 500 (PAR 2.40:1), 24 fps, 2 500 Kbits,
Audio: French, 48.0 kHz, AC3, 6 ch, 448 Kbps, Original + LT Subs;
Audio: Русский, 48.0 kHz, AC3, 6 ch, 384 Kbps, Проф., (дублированный),
Subtitles: Lithuanian prof.,

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų