Torentas "Šaunioji Septyniukė / The Magnificent Seven (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Vesternas" :: PiratuSala.lt

Šaunioji Septyniukė Originalus pavadinimas: The Magnificent Seven Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Vesternas Metai: 2016 Režisierius: Antoine Fuqua Vaidina: Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D'Onofrio ... Apie filmą: Legendinio japonų režisieriaus Akira Kurosawa‘os 1954 m. sukurta juosta „Septyni samurajai“ iš karto tapo žanro klasika ir laikomas vienu geriausių visų laikų Po o ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Šaunioji Septyniukė / The Magnificent Seven (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Vesternas

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Šaunioji Septyniukė


Originalus pavadinimas: The Magnificent Seven
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Vesternas
Metai: 2016

Režisierius: Antoine Fuqua
Vaidina: Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D'Onofrio ...

Apie filmą: Legendinio japonų režisieriaus Akira Kurosawa‘os 1954 m. sukurta juosta „Septyni samurajai“ iš karto tapo žanro klasika ir laikomas vienu geriausių visų laikų filmų. Po šešerių metų (1960-aisiais) Holivudas sukūrė savąją juostos versiją, o dabar „šaunusis septynetas“ didžiuosiuose ekranuose atgimsta iš naujo.

Nedidelį Meksikos kaimelį nusiaubia žiauraus nusikaltėlio Bartolomėjaus Bougo (aktorius Peter‘is Sarsgaard‘as) vadovaujama gauja – išžudo gyventojus, susigrobia jų turtą ir sudegina namus. Viena iš nedaugelio išsigelbėjusiųjų – mergina Ema – kreipiasi pagalbos į žinomą „premijų medžiotoją“, nusikaltėlių siaubą Semą Čizolmą (akt. Denzel‘is Washington‘as). Rūstus, negailestingas, bet geros širdies ir teisingas atskalūnas negali atsakyti į neviltį puolusiai merginai. Surinkęs dar šešis į save panašius atskalūnus, pasižyminčius ypatingais sugebėjimais, Semas patraukia ieškoti Bartolomėjaus. Apie tai sužinojęs nusikaltėlis, vadovaujantis keliolika kartų gausesnei gaujai, iš pradžių tik nusijuokia. Tačiau jam bus lemta susidurti su pačiais negailestingiausiais teisingumo kariais, kurių įgūdžiai verti kur kas gausesnio būrio priešininkų.

IMDB

Kalba: Anglų + Lt titrai / iš Blu-Ray

Kokybė: BDRip
Video: AVC : 1 967 Kbps : 960 X 400 : 23.976 fps
Audio: AC-3 : 384 Kbps : 6 channels : 48.0 KHz : en

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų