Torentas "Zūlanderis 2 / Zoolander 2 (2016) [BRRip] Komedija" :: PiratuSala.lt

Zūlanderis 2 Originalus pavadinimas: Zoolander 2 Žanras: Komedija Metai: 2016 Režisierius: Ben Stiller Vaidina: Justin Bieber, Jon Daly, Penélope Cruz, Ben Stiller ... Apie filmą: 2001-aisiais garsiausiam planetos modeliui Derekui Zūlanderiui (aktorius Ben‘as Stiller‘is) po kojomis buvo visas pasaulis. Ir ne tik dėl darbo mados srityje. Kartu su bičiuliu, taip pat modeliu Hanzeliu Makdonaldu...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Zūlanderis 2 / Zoolander 2 (2016) [BRRip] Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Zūlanderis 2


Originalus pavadinimas: Zoolander 2
Žanras: Komedija
Metai: 2016

Režisierius: Ben Stiller
Vaidina: Justin Bieber, Jon Daly, Penélope Cruz, Ben Stiller ...

Apie filmą: 2001-aisiais garsiausiam planetos modeliui Derekui Zūlanderiui (aktorius Ben‘as Stiller‘is) po kojomis buvo visas pasaulis. Ir ne tik dėl darbo mados srityje. Kartu su bičiuliu, taip pat modeliu Hanzeliu Makdonaldu (akt. Owen‘as Wilson‘as) Derekas užkirto kelią piktadario Mugatu planui nužudyti Malaizijos premjerą.

Praėjo daugiau nei dešimtmetis ir pasaulis užmiršo Dereką ir Hanzelį. Niekas nebesamdo jų modelio darbui, jų niekas netgi nebeatpažįsta gatvėje. Vieną dieną vyrukai nutaria, kad ilgiau taip tęstis nebegali. Jie sugrįš į šlovės viršūnę, nesvarbu, kiek tai kainuotų.

Žingsnis po žingsnio Zūlanderis ir Makdonaldas pradeda savo kelionę atgal į mados pasaulio sostą. Apie tai sužinoję konkuruojančios kompanijos sunerimsta ir nutaria bet kokia kaina jiems sutrukdyti.


After many years of being separated, Derek and Hansel are dragged back into the fashion world in Rome. After being embarrassed in their show they feel like quitting until a retired swimsuit model named Valentina brings them in to answer questions about recent celebrity deaths. Derek also figures out that his son who was taken away from him is also in Rome then he figures out that his son is fat. He then figures out the story of Adam, Eve, and Steve and how the fashion models of the world will find the chosen one and drink his blood. Who is the chosen one, why are they doing this, and will Derek and Hansel's career resume?


IMDB

Originali kalba: EN
Kokybė: BRRip
Video: AVC, 1024x428 (2.35:1), 23.976 fps, 2 200 Kbps (0.209 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintismynnde
KomentarasParašė 2016-08-02 22:24Naudinga: 0

filmas anglu kalba :rant: