Torentas "13 nuovados apgultis / Assault On Precinct 13 (2005) [HDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

13 nuovados apgultis Originalus pavadinimas: Assault On Precinct 13 Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama, Trileris Metai: 2005 Režisierius: Jean-François Richet Vaidina: Ethan Hawke, Laurence Fishburne, Gabriel Byrne, Maria Bello, Drea de Matteo, John Leguizamo... Apie filmą: Paskutinę 2004-ųjų dieną daugelis žmonių praleido linksmai ir vėjavaikiškai. Bet Detroito policijos seržantui Džeikui...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

13 nuovados apgultis / Assault On Precinct 13 (2005) [HDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


13 nuovados apgultis


Originalus pavadinimas: Assault On Precinct 13
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Drama, Trileris
Metai: 2005

Režisierius: Jean-François Richet
Vaidina: Ethan Hawke, Laurence Fishburne, Gabriel Byrne, Maria Bello, Drea de Matteo, John Leguizamo...

Apie filmą: Paskutinę 2004-ųjų dieną daugelis žmonių praleido linksmai ir vėjavaikiškai. Bet Detroito policijos seržantui Džeikui Roenikui (akt. Ethanas Hawke) tą dieną nebuvo taip smagu. Jis vis dar išgyveno dėl dviejų geriausių draugų netekties, nors nuo tos siaubingos akimirkos prabėgo jau 8 mėnesiai.

Beveik metus Džeikas skausmingus prisiminimus ir psichologinę traumą malšino raminamųjų vaistų injekcijomis ir atvirais pokalbiais su psichologe Aleks Sebian (akt. Maria Bello). Reabilitacijai jis pasirinko žymiai ramesnį administracinį darbą Detroito priemiestyje esančioje 13-oje nuovadoje, kurią policijos vadovybė jau nusprendė greitu laiku perkelti į naująjį pastatą.

Būtent todėl šiame skyriuje paskutinę 2004-ųjų diena dirbo tik Džeikas, į pensiją besiruošiantis airių kilmės policijos veteranas Džasperas O'Šea (akt. Brianas Dennehy) ir apie seksą nuolat galvojanti bei švęsti nusiteikusi sekretorė Airis Feri (akt. Drea de Matteo).

Likus kelioms valandoms iki Naujųjų metų dėl prasidėjusios sniego audros į 13-ąją nuovadą netikėtai užsuka pavojingus nusikaltėlius pervežantis autobusas.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)

Kokybė: HDRip
Trukmė: 01:47:23
Video: MPEG4, XviD, 704x384 (16:9), 23.976 fps, 1 430 Kbps (0.221 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų