Torentas "2 Ginklai / 2 Guns (2013) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Komedija, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

2 Ginklai Originalus pavadinimas: 2 Guns Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Komedija, Drama, Trileris Metai: 2013 Režisierius: Baltasar Kormkur Vaidina: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, Bill Paxton, Fred Ward, James Marsden, Edward James Olmos Apie filmą: Pastaruosius dvejus metus Bobis Strenčas ir Markusas Stigmanas bandė įsiskverbti į narkotikų prekeivių sindikatą. Mafijos kaip ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

2 Ginklai / 2 Guns (2013) [BDRip] Veiksmo, Kriminalinis, Komedija, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


2 Ginklai


Originalus pavadinimas: 2 Guns
Žanras: Veiksmo, Kriminalinis, Komedija, Drama, Trileris
Metai: 2013

Režisierius: Baltasar Kormkur
Vaidina: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, Bill Paxton, Fred Ward, James Marsden, Edward James Olmos

Apie filmą: Pastaruosius dvejus metus Bobis Strenčas ir Markusas Stigmanas bandė įsiskverbti į narkotikų prekeivių sindikatą. Mafijos pasaulyje pasitikėjimas kaip plonas ledas. Nors abu vyrai buvo priversti dirbti kartu, niekada vienas nuo kito nenuleido įtarių akių, tačiau abu suprato jog vienintelė galimybė išgyventi žiauriame nusikaltimų pasaulyje yra suvienyti jėgas ir apiplėšti savo darbdavius.

Atrodytų viskas lyg sviestu patepta: pinigai kišenėje, belieka sėkmingai pasprukti, bet netikėtai paaiškėja, jog abu vyrai yra konkuruojančių slaptųjų tarnybų agentai, pasiųsti sekti vienas kitą. Paaiškėjus jų tikrosioms tapatybėms abi slaptosios tarnybos ima teigti, kad tokie agentai kaip Trenčas ir Stigmanas išvis neegzistuoja. Maža to, ant kulnų lipa ir narkotikų kartelis, norintis susigrąžinti pavogtus pinigus.

Paragavę nusikaltėlių duonos vyrai puikiai žino kaip sukasi mafijos variklis, todėl atėjo laikas smogti lemiamą smūgį ne tik kraujo ištroškusiems mafijozams, bet ir rankas nusiplovusioms agentūroms.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis / Lukas) + [EN- Originalas]
Subtitrai: Anglų
LTgarso takelis: TRL

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1024x424 (2.40:1), 23.976 fps, 2 500 Kbps (0.240 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps [EN]
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps [LT]


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų