Torentas "2 Ginklai / 2 Guns (2013) [BRRip] Veiksmas, Kriminalinis, Komedija" :: PiratuSala.lt

2 Ginklai Originalus pavadinimas: 2 Guns Žanras: Veiksmas, Kriminalinis, Komedija Metai: 2013 Režisierius: Baltasar Kormkur Vaidina: Mark Wahlberg, Paula Patton, Denzel Washington, James Marsden, Bill Paxton … Apie filmą: Pastaruosius dvejus metus Bobis Strenčas ir Markusas Stigmanas bandė įsiskverbti į narkotikų prekeivių sindikatą. Mafijos pasaulyje pasitikėjimas kaip plonas ledas. Nors ir...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

2 Ginklai / 2 Guns (2013) [BRRip] Veiksmas, Kriminalinis, Komedija

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


2 Ginklai


Originalus pavadinimas: 2 Guns
Žanras: Veiksmas, Kriminalinis, Komedija
Metai: 2013

Režisierius: Baltasar Kormkur
Vaidina: Mark Wahlberg, Paula Patton, Denzel Washington, James Marsden, Bill Paxton …

Apie filmą: Pastaruosius dvejus metus Bobis Strenčas ir Markusas Stigmanas bandė įsiskverbti į narkotikų prekeivių sindikatą. Mafijos pasaulyje pasitikėjimas kaip plonas ledas. Nors abu vyrai buvo priversti dirbti kartu, niekada vienas nuo kito nenuleido įtarių akių, tačiau abu suprato jog vienintelė galimybė išgyventi žiauriame nusikaltimų pasaulyje yra suvienyti jėgas ir apiplėšti savo darbdavius.

Atrodytų viskas lyg sviestu patepta: pinigai kišenėje, belieka sėkmingai pasprukti, bet netikėtai paaiškėja, jog abu vyrai yra konkuruojančių slaptųjų tarnybų agentai, pasiųsti sekti vienas kitą. Paaiškėjus jų tikrosioms tapatybėms abi slaptosios tarnybos ima teigti, kad tokie agentai kaip Trenčas ir Stigmanas išvis neegzistuoja. Maža to, ant kulnų lipa ir narkotikų kartelis, norintis susigrąžinti pavogtus pinigus.

Paragavę nusikaltėlių duonos vyrai puikiai žino kaip sukasi mafijos variklis, todėl atėjo laikas smogti lemiamą smūgį ne tik kraujo ištroškusiems mafijozams, bet ir rankas nusiplovusioms agentūroms.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis)

Kokybė: BRRip
Video: 720x304 (2.37:1), 23.976 FPS, XviD build 47 ~1523 Kbps AVG, (0.29 Bit/Pixel)
Audio: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE CH, ~ 384 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųDeividas0712 0
KomentarasParašė 2013-12-24 23:28
Naujokas


Naudinga: 0

gerule komedija :lol:
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2016-03-31 13:32Naudinga: 0

lb sunkei suncias du skleidejai ir taip sunkei