Torentas "21 Gramas / 21 Grams (2003) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris" :: PiratuSala.lt

21 Gramas Originalus pavadinimas: 21 Grams Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris Metai: 2003 Režisierius: Alejandro González Iñárritu Vaidina: Sean Penn, Naomi Watts, Danny Huston, Carly Nahon ... Apie filmą: Kristina – buvusi narkomanė, kuri filmo pradžioje – laiminga motina ir dviejų mergaičių motina. Polas – matematikas, kurio žmona laukiasi, tačiau jis abejoja, ar sulauks savo kūdikio – ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

21 Gramas / 21 Grams (2003) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Trileris

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


21 Gramas


Originalus pavadinimas: 21 Grams
Žanras: Kriminalinis, Drama, Trileris
Metai: 2003

Režisierius: Alejandro González Iñárritu
Vaidina: Sean Penn, Naomi Watts, Danny Huston, Carly Nahon ...

Apie filmą: Kristina – buvusi narkomanė, kuri filmo pradžioje – laiminga motina ir dviejų mergaičių motina. Polas – matematikas, kurio žmona laukiasi, tačiau jis abejoja, ar sulauks savo kūdikio – jo širdis atsisako plakti. Džekas – atsivertęs nusikaltėlis, beveik religinis fanatikas.

Džekas padaro avariją, kurios pasekmės skaudžios – žūva Kristinos vaikai ir vyras. Polas gauna Kristinos vyro širdį kartu su jos prisiminimais. Kristina ieško vyro, sugriovusio jos gyvenimą, ir įsipainioja į meilės romaną su Polu.

Sakoma, kad kiekvienas mūsų praranda 21 gramą. Tą pačią akimirką, kai miršta. Kiekvienas. 21 gramas. Tiek sveria 5 centų moneta. Gabalėlis šokolado. Kolibris.

Kiek sveria MEILĖ? Kiek sveria KALTĖ? Kiek sveria KERŠTAS?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis) + Anglų (Originalas) / Rusų

Kokybė: BDRip
Video: 1088 x 592 *dzin*, 23.97 fps, 2 050 kb/s;
Audio: LTU - AC3, 6 ch, 384 kb/s, Simas Stankus, Balticum;
Audio: ENG - AC3, 6 ch, 448 kb/s, originalas;
Audio: RUS - AC3, 6 ch, 448 kb/s, Проф., Дублированный;


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų