Torentas "Adomo obuoliai / Adams æbler / Adam's Apples (2005) [BDRip] Komedija, Drama, Kriminalinis" :: PiratuSala.lt

Adomo obuoliai Originalus pavadinimas: Adams æbler / Adam's Apples Žanras: Komedija, Drama, Kriminalinis Metai: 2005 Režisierius: Anders Thomas Jensen Vaidina: Nicolas Bro, Tomas Villum Jensen, Ali Kazim, Nikolaj Lie Kaas, Gyrd Løfqvist … Apie filmą: Geriausiu praėjusių metų Danijos filmu pripažinta komedija jau užkariavo daugelio pasaulio šalių žiūrovų simpatijas ir labai sėkmingai buvo bei...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Adomo obuoliai / Adams æbler / Adam's Apples (2005) [BDRip] Komedija, Drama, Kriminalinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Adomo obuoliai


Originalus pavadinimas: Adams æbler / Adam's Apples
Žanras: Komedija, Drama, Kriminalinis
Metai: 2005

Režisierius: Anders Thomas Jensen
Vaidina: Nicolas Bro, Tomas Villum Jensen, Ali Kazim, Nikolaj Lie Kaas, Gyrd Løfqvist …

Apie filmą: Geriausiu praėjusių metų Danijos filmu pripažinta komedija jau užkariavo daugelio pasaulio šalių žiūrovų simpatijas ir labai sėkmingai buvo rodoma Toronto, Marakešo, Maskvos, Varšuvos bei kituose tarptautinio kino festivaliuose. Tris svarbiausius Danijos kino apdovanojimus "Robertus" iškovojusį filmą režisavo labiausiai kino versle besireiškiantis šios šalies jaunosios kartos kino kūrėjas, scenaristas ir aktorius Andersas Thomas Jensenas, kuris savo įspūdingą karjerą pradėjo "Oskaro" premija už geriausią trumpo metražo filmą "Rinkimų naktis" (1998 m.). Būtent jo plunksnai priklauso gerai žinomų daniškų filmų "Vilburas nori nusižudyti", "Broliai", "Mifunė", "Atviros širdys", "Karalius yra gyvas", "Žalieji skerdikai" scenarijai. Balandžio mėnesį 34-erių metų gimtadienį švęsiantis Andersas Thomas Jensenas buvo nominuotas Europos kino meno akademijos premijai už juodosios komedijos "Adomo obuoliukai" scenarijų.

Adomas Pedersenas yra neonacis, rasistas ir skinhedas. Už praeityje padarytus sunkius nusikaltimus jis atsėdėjo kalėjimuose, bet laisve gali mėgautis tik lygtinai. Vyrukas privalo gyventi Danijos provincijoje įkurtoje bažnyčioje kartu su kitais keturiais įvairaus plauko atgailautojais. Juos prižiūrintis keisto charakterio ekscentiškas kunigas Ivanas geranoriškai pasiūlo Adomui pasirinkti labiausiai patinkantį ir visuomenei naudingą darbą. Kai šis pernelyg nesivaržydamas nusprendžia iškepti obuolinį pyragą, tai humoro jausmo neturintis šventikas paskiria jam saugoti kieme augančią obelį ir kantriai laukti kol prisirps obuoliai.

Linksmame, politiškai nekorektiškame, nenuspėjamame, šiek tiek šokiruojančiame, religinėmis idėjomis ir absurdiškomis situacijomis praturtintame filme vaidina geriausių Danijos aktorių rinktinė Ulrichas Thomsenas, Nikolajus Lie Kaasas, Paprika Steen, Madsas Mikkelsenas ir Nicolas Bro.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., dvibalsis / Tomas Langvinis, Regina Jokubauskaitė)
Subtitrai: Anglų

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 1000x436 (2.25:1), 23.976 fps, 1 800 Kbps (0.172 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 640 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų