Torentas "Amerikietiškas pyragas / American Pie (1999) [DVDRip] Komedija, Romantinis" :: PiratuSala.lt

Amerikietiškas pyragas Originalus pavadinimas: American Pie Žanras: Komedija, Romantinis Metai: 1999 Režisierius: Paul Weitz, Chris Weitz Vaidina: Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Alyson Hannigan ... Apie filmą: Jie pamišę labiau už tuos, kurie buvo pakvaišę dėl Merės… Jų seksualinės užuominos dar aštresnės, nei Byvio ir Tešlagalvio. Kas juos sieja? Jie visi bet kokia kaina Ir ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Amerikietiškas pyragas / American Pie (1999) [DVDRip] Komedija, Romantinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

Amerikietiškas pyragas


Originalus pavadinimas: American Pie
Žanras: Komedija, Romantinis
Metai: 1999

Režisierius: Paul Weitz, Chris Weitz
Vaidina: Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Alyson Hannigan ...

Apie filmą: Jie pamišę labiau už tuos, kurie buvo pakvaišę dėl Merės… Jų seksualinės užuominos dar aštresnės, nei Byvio ir Tešlagalvio. Kas juos sieja? Jie visi bet kokia kaina nori paragauti skaniausio pyrago. Ir tučtuojau!

Keturi vaikinai, baigiantys vidurinę mokyklą, turi vieną bendrą tikslą: Džimas, Kevinas, Finčas ir Ozas beprotiškai trokšta prarasti nekaltybę. Giliausiu jų įsitikinimu, tai labai svarbu padaryti dar prieš studijas koledže. Blogiausia, kad tik vienas iš keturių vaikinų turi rimtą draugę, tačiau ir ši vis dar abejoja, ar yra pasiryžusi tikram seksui.

Todėl išleistuvių vakarėlis - paskutinė galimybė vyrukams nekaltybę prarasti visiems kartu. Kad entuziazmas pasiekti užsibrėžtą tikslą neišblėstų, Džimas, Kevinas, Finčas ir Ozas susitaria "palenktyniauti", kuriam pavyks pirmajam įvilioti į lovą kokią nors mokyklos gražuolę. Kurį vaikiną lydės sėkmė, kuris taps tuo laiminguoju - pirmuoju, praradusiu nekaltybę?

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., vienbalsis)
Originali kalba: EN

Kokybė: DVDRip
Video: DivX 3 640x352 23.976fps [Stream 00]
Audio: MP3 44100Hz stereo 128kbps [Stream 01]
Audio: MP3 48000Hz stereo 128kbps [Stream 02]


Filmo pristatymas:

Youtube

torentai
torentai
torentai

Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Dar nėra komentarų