Torentas "Amitvilio košmaras / The Amityville Horror (2005) [BDRip] Drama, Trileris, Siaubo, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Amitvilio košmaras Originalus pavadinimas: The Amityville Horror Žanras: Drama, Trileris, Siaubo, Mistinis Metai: 2005 Režisierius: Andrew Douglas Vaidina: Ryan Reynolds, Melissa George, Jesse James, Jimmy Bennett, Chloë Grace Moretz, Rachel Nichols, Philip Baker Hall, Isabel Conner, Brendan Donaldson Apie filmą: 1974–ųjų lapkričio 14–osios vakarą Safolko policijos nuovadoje suskambo balsas ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Amitvilio košmaras / The Amityville Horror (2005) [BDRip] Drama, Trileris, Siaubo, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Amitvilio košmaras


Originalus pavadinimas: The Amityville Horror
Žanras: Drama, Trileris, Siaubo, Mistinis
Metai: 2005

Režisierius: Andrew Douglas
Vaidina: Ryan Reynolds, Melissa George, Jesse James, Jimmy Bennett, Chloë Grace Moretz, Rachel Nichols, Philip Baker Hall, Isabel Conner, Brendan Donaldson

Apie filmą: 1974–ųjų lapkričio 14–osios vakarą Safolko policijos nuovadoje suskambo telefonas. Drebantis balsas kitame ragelio gale pranešė apie klaikias žudynes Amitvilyje, Oušeno aveniu 112-tame name. Atvykę į nusikaltimo vietą, detektyvai rado negailestingai išskerstus šešių žmonių kūnus. Vienintelis likęs gyvas šeimos narys Ronaldas Defo Jaunesnysis po kelių dienų prisipažino nužudęs savo tėvus ir brolius su seserimis. Į klausimą, kodėl jis tai padarė, vaikinas atsakė, kad jam žudyti liepė balsai, sklindantys iš namo sienų.

Praėjus metams nuo šiurpių įvykių šį namą įsikėlė Lacų šeima. Džordžas (akt. Ryanas Reynoldsas) ir Keti (akt. Melissa George) manė suradę savo svajonių namą.

Tačiau name slypintis blogis greitai pabunda iš snaudulio. Namuose prasideda keisti ir nepaaiškinami įvykiai. Šeimą ima persekioti košmariškos vizijos ir šiurpą keliantys balsai. Mažoji Ketės ir Džordžo dukrelė Čelsi (akt. Chloe Moretz) ima bendrauti su paslaptingąja įsivaizduojama drauge Džoudi Defo – mergaite, prieš metus žuvusia nuo brolio rankos.

Siaubo apimta Ketė pastebi, jog keistai elgtis pradeda ir jos vyras – Džordžas. Paslaptinga, šiurpi jėga masina Džordžą ir jis rūsyje ima leisti ne tik dienas, bet ir naktis. Jį kankina vizijos, kurių Džordžas jau nebegali atskirti nuo realybės. Apimtas regėjimų Džordžas atranda koridorių į siaubingas paslaptis slepiantį ypatingą kambarį. Namas, iš pradžių atrodęs lyg taikus šeimyninis lizdelis, atgyja. Lacų šeimą užklumpa klaikus košmaras, kurio neatsikratysi, liepęs sau pabusti. Nes tai ne sapnas, tai – realybė.


IMDB

Įgarsinta: [LT- Profesionalus vienbalsis / K.Kačinskas ''Balticum''] + [EN- Originalas]
Subtitrai: Anglų

Kokybė: BDRip
Video: AVC, 944x532 (16:9), 23.976 fps, 2 218 Kbps (0.184 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps


Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
DalintisBloodyDeath
KomentarasParašė 2016-07-14 01:17Naudinga: 0

Labai geras filmas. Iškart įtraukė, norėjau tęsti...daug tokių netykėtų "scary" epizodų ir gera istorija filmą, kaip siaubo filmą, vertinu 10/10. Pažiūrėkit.