Torentas "Apgaulės Meistrai 2 / Now You See Me 2 (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Komedija" :: PiratuSala.lt

Apgaulės Meistrai 2 Originalus pavadinimas: Now You See Me 2 Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija Metai: 2016 Režisierius: Jon M. Chu Vaidina: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco ... Apie filmą: Kvapą gniaužianti magija antroje „Apgaulės meistrų“ dalyje Filmas „Apgaulės meistrai“ prieš trejus metus buvo kuriamas kaip vidutiniško biudžeto, vidutiniškų lūkesčių filmas jo...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Apgaulės Meistrai 2 / Now You See Me 2 (2016) [BDRip] Veiksmo, Nuotykių, Komedija Sidabrinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Apgaulės Meistrai 2


Originalus pavadinimas: Now You See Me 2
Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Komedija
Metai: 2016

Režisierius: Jon M. Chu
Vaidina: Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco ...

Apie filmą: Kvapą gniaužianti magija antroje „Apgaulės meistrų“ dalyje

Filmas „Apgaulės meistrai“ prieš trejus metus buvo kuriamas kaip vidutiniško biudžeto, vidutiniškų lūkesčių filmas vasaros pramogai. Tačiau jo sėkmė viršijo visas prognozes. Viso pasaulio žiūrovai tiesiog įsimylėjo „Keturis raitelius“ – sau lygių neturinčią iliuzionistų komandą, džiuginusią įspūdingais triukais ir dar įspūdingesniais išpuoliais prieš turtuolius, pinigus išdalinant paprastiems savųjų šou žiūrovams.

Pagrindiniu „Keturių raitelių“ taikiniu pirmoje filmo dalyje tapo multimilijonierius Artūras Tresleris (aktorius Michael‘as Caine‘as), iliuzionistų komandos pastangomis praradęs visus turtus. Antroje dalyje į žygį prieš „Keturis raitelius“ išsirengia Treslerio sūnus Volteris (aktorius Daniel‘is Radcliffe‘as) – jaunas technologijų genijus, pasiryžęs atiduoti viską, kad atkeršytų už savo tėvą. Jis įvilioja Denielį (akt. Jesse Eisenberg‘as), Meritą (Woody‘is Harrelson‘as), Džeką (Dave‘as Franco) ir Lulą (Lizzy Caplan) į gudriai paspęstus spąstus. „Keturi raiteliai“ privalo įrodyti savo nekaltumą ir atskleisti savo genialiojo priešininko kėslus. Vadovaujami Dilano (Mark Ruffalo), neprilygstamieji iliuzionistai vėl stoja į kovą.

IMDB

Įgarsinta: LT (Mėgėjiškas, vienbalsis) + EN (Orginalas) + RU

Kokybė: BDRip
Video: 1024 x 576 (1.778) at 23.976 fps, AVC at 2 500 Kbps
Audio: AC-3 at 384 Kbps, 6 channels, 48.0 KHz - LT
Audio: AC-3 at 448 Kbps, 6 channels, 48.0 KHz - EN
Audio: AC-3 at 448 Kbps, 6 channels, 48.0 KHz - RU

Filmo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagųMantvydasG
KomentarasParašė 2016-08-26 09:08Naudinga: 0

Pirma dalis buvo įdomesnė.