Torentas "Apnuoginta prigimtis / Irreversible (2002) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Mistinis" :: PiratuSala.lt

Apnuoginta prigimtis Originalus pavadinimas: Irreversible Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis Metai: 2002 Režisierius: Gaspar Noé Vaidina: Monica Bellucci, Vincent Cassel, Albert Dupontel, Jo Prestia ... Apie filmą: Šokiruojančios scenos, skandalingos laikraščių antraštės, prieštaringos žiūrovų ir kritikų reakcijos, seansų metu alpstantys žmonės, kino teatruose budintys medikai ir 9 - tai ...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Apnuoginta prigimtis / Irreversible (2002) [BDRip] Kriminalinis, Drama, Mistinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Apnuoginta prigimtis


Originalus pavadinimas: Irreversible
Žanras: Kriminalinis, Drama, Mistinis
Metai: 2002

Režisierius: Gaspar Noé
Vaidina: Monica Bellucci, Vincent Cassel, Albert Dupontel, Jo Prestia ...

Apie filmą: Šokiruojančios scenos, skandalingos laikraščių antraštės, prieštaringos žiūrovų ir kritikų reakcijos, seansų metu alpstantys žmonės, kino teatruose budintys medikai ir 9 minutes trunkanti prievartos epizodas - tai dažniausiai girdime apie argentiniečių kilmės režisieriaus Gasparo Noe antrąjį filmą. Kai vieni režisierių vadina ligoniu, kiti negaili audringų plojimų ir pagyrų už filmo stilių, filosofinę išmintį ir aktorių drąsą.

Nuo šoko iki poezijos. Nuo tragiškos finalo iki džiaugsmingos pradžios. Po smulkaus kivirčo pobūvyje Aleks išeina namo, o sužadėtinis Markusas ir jo draugas Pjeras dar lieka linksmintis. Kelionė namo Aleks pasibaigia tragiškai, ir nusikaltėlio po visą Paryžių ima ieškoti Markusas ir Pjeras. Jie nepasitiki policija ir nusprendžia surengti savo teismą.

Tai filmas apie nesustojantį gyvenimą, keičiantį žmonių likimus, ir apie viską naikinantį laiką, kurio neįmanoma susigrąžinti. Tai filmas stiprių nervų žiūrovams, kuris šokiruos vaizdais, bet privers susimąstyti apie daug svarbių dalykų šiame gyvenime.

IMDB

Įgarsinta: LT (Prof., daugiabalsis - Regina Jokubauskaitė ir Ridas Jasiulionis - GPį) + Prancūzų (Originalas) / Rusų

Kokybė: BDRip
Video: 1 024 x 456 (PAR 2.25:1), 25.00 fps, 2 400 Kbps,
Audio: LT - 48.0 kHz, AC3, 6 ch, 348 Kbps
Audio: FR - 48.0 kHz, AC3, 6 ch, 348 Kbps
Audio: RU - 48.0 kHz, AC3, 6 ch, 348 KbpsFilmo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų